Crypto coin

MOBOX (MBOX)

FİYAT 0,20 USD

%24S -%0,05

loading

MOBOX (MBOX) Satın Al

MOBOX (MBOX) Coin Satın Al

MOBOX ya da diğer adıyla MBOX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "MBOX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda MBOX Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

MOBOX (MBOX) Nedir?

MOBOX, NFT oyunları ve DeFi özelliklerini bir araya getiren bir blockchain oyun platformudur. MBOX token, MOBOX ekosisteminin yerel kripto para birimidir. MOBOX, kullanıcıların NFT oyunlarında oynamasına, NFT'lerini ticaretine ve DeFi protokollerinde faaliyet göstermesine imkan tanır.

MOBOX (MBOX) Özellikleri

NFT Oyunları: MOBOX, çeşitli NFT oyunlarına ev sahipliği yapar. Kullanıcılar, oyunlarda oynamak ve NFT'lerini ticaret yapmak için MBOX tokeni kullanabilirler.

DeFi Özellikleri: MOBOX, DeFi protokollerini entegre ederek kullanıcılara çeşitli finansal araçlar sunar. Kullanıcılar, MBOX tokeni kullanarak likidite sağlayabilir, borç alabilir ve kredi alabilirler.

Topluluk ve Eğlence: MOBOX, topluluk odaklı bir platformdur ve kullanıcılarına eğlenceli bir deneyim sunmayı hedefler. Oyunlar, yarışmalar ve etkinlikler, topluluğu bir araya getirmek için düzenlenir.

MOBOX (MBOX) coin nasıl alınır ve satılır?

MOBOX (MBOX) coin satın almak için, alım-satım platformunda MBOX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra MBOX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki MBOX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız MBOX tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda MBOX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

MBOX Fiyat İstatistikleri

coingecko
MOBOX Fiyatı
$0,20
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow