Crypto coin

Mina Protocol (MINA)

FİYAT 0,68 USD

%24S -%2,05

loading

Mina Protocol (MINA) Satın Al

Mina Protocol (MINA) Coin Satın Al

Mina Protocol ya da diğer adıyla MINA token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "MINA Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda MINA Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Mina Protocol (MINA) Nedir?

Mina Protocol (MINA) blockchain dünyasında devrim yaratan bir protokoldür. MINA, blok zinciri boyutunu sadece 22 KB'lik bir sabit boyuta indirerek herkesin blok zincirine katılmasını sağlar. Bu, blok zincirinin hafif ve ölçeklenebilir olmasını sağlayarak daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşılmasını sağlar.

Mina Protocol (MINA) Özellikleri

Hafif Blok Zinciri: Mina Protocol, sadece 22 KB'lik bir sabit boyutta blok zinciri tutar. Bu, herkesin blok zincirine katılmasını ve blok zincirinin hafif olmasını sağlar.

Ölçeklenebilirlik: Mina Protocol, ölçeklenebilirlik sorununu çözmek için tasarlanmıştır. Hafif blok zinciri yapısı, protokolün daha fazla kullanıcıyı desteklemesine ve daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmasına olanak tanır.

Merkeziyetsizleştirme: MINA, tamamen merkeziyetsizleştirilmiş bir yapıya sahiptir. Bu, güçlü bir topluluk tabanı tarafından desteklenen ve kontrol edilen bir protokol demektir.

Mina Protocol (MINA) coin nasıl alınır ve satılır?

Mina Protocol (MINA) coin satın almak için, alım-satım platformunda MINA bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra MINA alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki MINA seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız MINA tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda MINA tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

MINA Fiyat İstatistikleri

coingecko
Mina Protocol Fiyatı
$0,68
24s Düşük/24s Yüksek
$1,25/$1,33
7g Düşük / 7g Yüksek
$1,25/$1,53
Ticaret Hacmi
$41.133.932,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#62
Piyasa Değeri
$1.344.313.225,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,030598
Tüm Zamanların
En Yükseği
$9,09 -%86,01
01 Haz 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,351341 %261,94
11 Eki 2023 (8 ay)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow