Crypto coin

Moonriver (MOVR)

FİYAT 9,29 USD

%24S -%2,88

loading

Moonriver (MOVR) Satın Al

Moonriver (MOVR) Coin Satın Al

Moonriver ya da diğer adıyla MOVR token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "MOVR Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda MOVR Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Moonriver (MOVR) Nedir?

Moonriver (MOVR) Polkadot ağı üzerinde oluşturulan bir parachaindir. Moonriver, Ethereum uyumlu akıllı sözleşmeleri çalıştırır ve Ethereum'a benzer bir geliştirici deneyimi sunar. Ayrıca Moonriver, Moonbeam tarafından geliştirilen bir test ağıdır ve DeFi (Merkeziyetsiz Finans) projelerinin geliştirilmesi ve test edilmesi için hızlı ve düşük maliyetli bir çözüm sunar.

Moonriver (MOVR) Özellikleri

Ethereum Uyumlu: Moonriver, Ethereum uyumlu akıllı sözleşmeleri destekler ve Ethereum ekosistemi ile uyumlu bir geliştirici deneyimi sunar.

DeFi (Merkeziyetsiz Finans) Odaklı: Moonriver, DeFi projelerinin geliştirilmesi ve test edilmesi için hızlı ve düşük maliyetli bir platform sağlar.

Parachain Olarak Polkadot Ağı Üzerinde Çalışır: Moonriver, Polkadot ağı üzerinde bir parachain olarak çalışır. Bu, Moonriver'ın Polkadot ağının güvenliğinden ve ölçeklenebilirliğinden faydalanmasını sağlar.

Moonriver (MOVR) coin nasıl alınır ve satılır?

Moonriver (MOVR) coin satın almak için, alım-satım platformunda MOVR bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra MOVR alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki MOVR seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız MOVR tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda MOVR tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

MOVR Fiyat İstatistikleri

coingecko
Moonriver Fiyatı
$9,29
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow