Crypto coin

Metal DAO (MTL)

FİYAT 1,00 USD

%24S -%3,77

loading

Metal DAO (MTL) Satın Al

Metal DAO (MTL) Coin Satın Al

Metal DAO ya da diğer adıyla MTL token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "MTL Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda MTL Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Metal DAO (MTL) Nedir?

Metal DAO (MTL) Metal Pay tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. MTL, kripto para birimlerini alışveriş ve ödeme için kullanılabilen bir mobil ödeme platformu olan Metal Pay'de kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Metal DAO, kullanıcıların fiat para ve kripto para birimleri arasında kolayca alışveriş yapmalarını sağlayan bir aracıdır.

Metal DAO (MTL) Özellikleri

Mobil Ödeme Platformu: Metal DAO (MTL), Metal Pay gibi mobil ödeme platformlarında kullanılabilen bir kripto para birimidir.

Kolay Alışveriş ve Ödeme: MTL, fiat para ve kripto para birimleri arasında kolay ve hızlı alışveriş yapma imkanı sunar.

Metal Pay Ekosistemi İçin Tasarlanmıştır: MTL, Metal Pay'in sunduğu hizmetlerle bütünleşik olarak kullanılabilir.

Metal DAO (MTL) coin nasıl alınır ve satılır?

Metal DAO (MTL) coin satın almak için, alım-satım platformunda MTL bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra MTL alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki MTL seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız MTL tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda MTL tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

MTL Fiyat İstatistikleri

coingecko
Metal DAO Fiyatı
$1,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow