Crypto coin

NEAR Protocol (NEAR)

FİYAT 5,81 USD

%24S -%6,30

loading

NEAR Protocol (NEAR) Satın Al

NEAR Protocol (NEAR) Coin Satın Al

NEAR Protocol ya da diğer adıyla NEAR token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "NEAR Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda NEAR Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

NEAR Protocol (NEAR) Nedir?

NEAR Protocol (NEAR) yüksek performanslı bir blokzincir platformudur. Geliştiricilerin uygulamalar oluşturmasına ve dağıtmasına olanak tanırken, kullanıcıların bu uygulamaları kullanmasını sağlar. NEAR, ölçeklenebilirlik, hız ve kullanım kolaylığına odaklanarak daha geniş çapta blokzincir teknolojisinin benimsenmesine yardımcı olur. NEAR'in protokolü, geliştiricilerin kolayca merkezi olmayan uygulamalar (DApps) oluşturmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

NEAR Protocol (NEAR) Özellikleri

Yüksek Performanslı: NEAR, yüksek işlem hızı ve ölçeklenebilirlik sunar, bu da uygulamaların hızlı ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Geliştirici Dostu: NEAR, geliştiricilerin kolayca merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasını ve dağıtmasını sağlayan bir dizi araç ve kaynak sunar.

Ekosistem Odaklı: NEAR, geliştirici topluluğunu büyütmek ve blokzincir ekosistemine katkıda bulunmak için çeşitli programlar ve teşvikler sunar.

NEAR Protocol (NEAR) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

NEAR Protocol (NEAR) coin satın almak için, alım-satım platformunda NEAR bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan ve kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra, platformun desteklediği ödeme yöntemleriyle hesabınıza para yatırarak NEAR token satın alabilirsiniz. Satın aldığınız NEAR tokenlarını saklamak için bir kripto cüzdanı kullanmanız önerilir. Satın alma işleminden sonra, NEAR tokenlarınızı platformda tutabilir veya dilediğiniz bir kripto borsasına çekebilirsiniz. Aynı şekilde, NEAR tokenlarınızı platformda satabilir veya başka bir kripto borsasında işlem yapabilirsiniz.

communityWebsitenear.org
communityToplulukTwitter

NEAR Fiyat İstatistikleri

coingecko
NEAR Protocol Fiyatı
$5,81
24s Düşük/24s Yüksek
$3,11/$3,35
7g Düşük / 7g Yüksek
$3,11/$3,60
Ticaret Hacmi
$219.938.014,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#35
Piyasa Değeri
$3.313.873.281,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,066369
Tüm Zamanların
En Yükseği
$20,44 -%84,41
16 Oca 2022 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,526762 %504,84
04 Kas 2020 (3 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow