Crypto coin

NFPrompt (NFP)

FİYAT 0,26 USD

%24S -%2,37

loading

NFPrompt (NFP) Satın Al

NFPrompt (NFP) Coin Satın Al

NFPrompt ya da diğer adıyla NFP token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "NFP Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda NFP Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

NFPrompt (NFP) Nedir?

NFPrompt (NFP) NFT (Non-Fungible Token) projeleri için bir tanıtım ve pazarlama platformudur. Sanatçılar, geliştiriciler ve koleksiyoncular, NFPrompt aracılığıyla NFT'lerini tanıtabilir, satışa sunabilir ve pazarlayabilirler. Platform, NFT ekosisteminde etkileşimli bir topluluk oluşturmayı ve sanatçıları, projeleri ve koleksiyonları tanıtmayı amaçlamaktadır.

NFPrompt (NFP) Özellikleri

NFT Tanıtım Platformu: NFPrompt, sanatçıların ve geliştiricilerin NFT projelerini tanıtmak ve pazarlamak için bir platform sağlar.

Koleksiyoncular İçin Pazar: NFPrompt, NFT koleksiyoncuları için çeşitli NFT'lerin bulunduğu bir pazar sunar.

Topluluk Odaklı: Platform, NFT topluluğunu bir araya getirerek etkileşimli bir ortam sağlar.

NFPrompt (NFP) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

NFPrompt (NFP) coin satın almak için, alım-satım platformunda NFP bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan ve kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra, platformun desteklediği ödeme yöntemleriyle hesabınıza para yatırarak NFP token satın alabilirsiniz. Satın aldığınız NFP tokenlarını saklamak için bir kripto cüzdanı kullanmanız önerilir. Satın alma işleminden sonra, NFP tokenlarınızı platformda tutabilir veya dilediğiniz bir kripto borsasına çekebilirsiniz. Aynı şekilde, NFP tokenlarınızı platformda satabilir veya başka bir kripto borsasında işlem yapabilirsiniz.

NFP Fiyat İstatistikleri

coingecko
NFPrompt Fiyatı
$0,26
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow