Crypto coin

NKN (NKN)

FİYAT 0,07 USD

%24S -%1,27

loading

NKN (NKN) Satın Al

NKN (New Kind of Network) Coin Satın Al

NKN ya da diğer adıyla New Kind of Network token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "NKN Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda NKN Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

NKN (New Kind of Network) Nedir?

NKN (New Kind of Network) kullanıcılar arasında güvenli ve ölçeklenebilir veri paylaşımı sağlayan açık kaynaklı bir blokzincir projesidir. NKN ağı, kullanıcıların düşük maliyetle ve yüksek verimlilikle iletişim kurmasını sağlar. NKN, kriptografi, dağıtık hesaplama ve blokzincir teknolojilerini bir araya getirerek merkezi olmayan ve güvenli bir ağ oluşturur.

NKN (New Kind of Network) Özellikleri

Merkezi Olmayan Veri Paylaşımı: NKN, merkezi olmayan bir yapıda güvenli ve ölçeklenebilir veri paylaşımı sağlar.

Açık Kaynak Kodlu: NKN projesi, açık kaynak kodlu bir girişimdir ve topluluk tarafından geliştirilmektedir.

Yüksek Verimlilik: NKN ağı, düşük maliyetle yüksek verimlilik sunar, böylece kullanıcılar arasında hızlı ve güvenli iletişim sağlanır.

NKN (New Kind of Network) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

NKN (New Kind of Network) coin satın almak için, alım-satım platformunda NKN bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan ve kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra, platformun desteklediği ödeme yöntemleriyle hesabınıza para yatırarak NKN token satın alabilirsiniz. Satın aldığınız NKN tokenlarını saklamak için bir kripto cüzdanı kullanmanız önerilir. Satın alma işleminden sonra, NKN tokenlarınızı platformda tutabilir veya dilediğiniz bir kripto borsasına çekebilirsiniz. Aynı şekilde, NKN tokenlarınızı platformda satabilir veya başka bir kripto borsasında işlem yapabilirsiniz.

NKN Fiyat İstatistikleri

coingecko
NKN Fiyatı
$0,07
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow