Crypto coin

Numeraire (NMR)

FİYAT 13,09 USD

%24S -%1,77

loading

Numeraire (NMR) Satın Al

Numeraire (NMR) Coin Satın Al

Numeraire ya da diğer adıyla NMR token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "NMR Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda NMR Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Numeraire (NMR) Nedir?

Numeraire (NMR) yapay zeka destekli bir kripto para fonu ve tahmin pazarıdır. Numerai adlı şirket tarafından işletilen Numeraire, kendi tokenini kullanarak kullanıcıların finansal tahminlerde bulunmasına olanak tanır. Numerai, veri bilimi yoluyla finansal piyasalardaki tahmin yeteneğini artırmak için karmaşık algoritmalar kullanır ve katılımcılara bu tahminleri yaparken NMR tokeni kazanma imkanı sunar.

Numeraire (NMR) Özellikleri

Yapay Zeka Destekli Finansal Tahminler: Numeraire, yapay zeka ve veri bilimiyle finansal tahminlerde bulunmak için kullanıcılarına bir platform sağlar.

Kendi Tokeni ile Ödüllendirme: Kullanıcılar, doğru tahminlerde bulunarak NMR tokenleri kazanabilirler.

Merkezi Olmayan Tahmin Pazarı: Numerai, merkezi olmayan bir tahmin pazarıdır ve katılımcılar tarafından finansal tahminler yapılmasına olanak tanır.

Numeraire (NMR) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

Numeraire (NMR) coin satın almak için, alım-satım platformunda NMR bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan ve kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra, platformun desteklediği ödeme yöntemleriyle hesabınıza para yatırarak NMR token satın alabilirsiniz. Satın aldığınız NMR tokenlarını saklamak için bir kripto cüzdanı kullanmanız önerilir. Satın alma işleminden sonra, NMR tokenlarınızı platformda tutabilir veya dilediğiniz bir kripto borsasına çekebilirsiniz. Aynı şekilde, NMR tokenlarınızı platformda satabilir veya başka bir kripto borsasında işlem yapabilirsiniz.

NMR Fiyat İstatistikleri

coingecko
Numeraire Fiyatı
$13,09
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow