Crypto coin

Neutron (NTRN)

FİYAT 0,41 USD

%24S -%1,02

loading

Neutron (NTRN) Satın Al

Neutron (NTRN) Coin Satın Al

Neutron ya da diğer adıyla NTRN token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "NTRN Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda NTRN Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Neutron (NTRN) Nedir?

Neutron (NTRN) blockchain tabanlı bir dijital para birimidir. Neutron, merkezi olmayan bir yönetim modeline sahiptir ve kullanıcılar arasında güvenli ve hızlı bir şekilde para transferi sağlar. NTRN tokeni, madencilik yoluyla elde edilir ve kullanıcılar arasında güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak için kullanılır.

Neutron (NTRN) Özellikleri

Merkezi Olmayan Yönetim: Neutron, merkezi olmayan bir yönetim modeline sahiptir, bu da kullanıcıların kontrolünü ve güvenliğini artırır.

Hızlı ve Güvenli İşlemler: NTRN tokenleri, blockchain teknolojisinin sunduğu güvenlik ve hız avantajlarıyla kullanıcılar arasında hızlı ve güvenli bir şekilde transfer edilebilir.

Madencilikle Üretilir: Neutron coin, madencilik yoluyla elde edilir ve kullanıcılar tarafından blockchain ağı üzerinde güvenli işlemler yapmak için kullanılır.

Neutron (NTRN) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

Neutron (NTRN) coin satın almak için, alım-satım platformunda NTRN bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan ve kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra, platformun desteklediği ödeme yöntemleriyle hesabınıza para yatırarak NTRN token satın alabilirsiniz. Satın aldığınız NTRN tokenlarını saklamak için bir kripto cüzdanı kullanmanız önerilir. Satın alma işleminden sonra, NTRN tokenlarınızı platformda tutabilir veya dilediğiniz bir kripto borsasına çekebilirsiniz. Aynı şekilde, NTRN tokenlarınızı platformda satabilir veya başka bir kripto borsasında işlem yapabilirsiniz.

NTRN Fiyat İstatistikleri

coingecko
Neutron Fiyatı
$0,41
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow