Crypto coin

OG Fan Token (OG)

FİYAT 3,00 USD

%24S -%1,95

loading

OG Fan Token (OG) Satın Al

OG Fan Token (OG) Coin Satın Al

OG Fan Token ya da diğer adıyla OG token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "OG Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda OG Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

OG Fan Token (OG) Nedir?

OG Fan Token (OG) profesyonel bir e-spor organizasyonu olan OG'nin resmi tokenidir. OG, dünya çapında birçok oyun alanında etkinlik gösteren ve birçok ödül kazanan bir e-spor takımıdır. OG Fan Token, hayranlara takımın faaliyetlerine katılmaları ve özel fırsatlardan yararlanmaları için bir fırsat sunar.

OG Fan Token (OG) Özellikleri

E-Spor Desteği: OG Fan Token, e-spor alanında faaliyet gösteren bir takım olan OG'nin resmi tokenidir. Takımın faaliyetlerini ve oyuncularını desteklemek için tasarlanmıştır.

Hayran Katılımı: OG Fan Token, takımın hayranlarının takıma daha yakın olmasını sağlar. Token sahipleri, takımın etkinliklerine katılma ve özel fırsatlardan yararlanma şansına sahiptir.

Takım Faaliyetlerine Destek: OG Fan Token, takımın faaliyetlerini desteklemek ve takımın büyümesine katkıda bulunmak isteyen hayranlar için bir araçtır.

OG Fan Token (OG) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

OG Fan Token (OG) coin satın almak için, alım-satım platformunda OG bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan ve kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra, platformun desteklediği ödeme yöntemleriyle hesabınıza para yatırarak OG token satın alabilirsiniz. Satın aldığınız OG tokenlarını saklamak için bir kripto cüzdanı kullanmanız önerilir. Satın alma işleminden sonra, OG tokenlarınızı platformda tutabilir veya dilediğiniz bir kripto borsasına çekebilirsiniz. Aynı şekilde, OG tokenlarınızı platformda satabilir veya başka bir kripto borsasında işlem yapabilirsiniz.

OG Fiyat İstatistikleri

coingecko
OG Fan Token Fiyatı
$3,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow