Crypto coin

Origin Protocol (OGN)

FİYAT 0,09 USD

%24S -%2,98

loading

Origin Protocol (OGN) Satın Al

Origin Protocol (OGN) Coin Satın Al

Origin Protocol ya da diğer adıyla OGN token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "OGN Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda OGN Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Origin Protocol (OGN) Nedir?

Origin Protocol (OGN) merkezi olmayan pazar yerleri oluşturmak için bir platformdur. Origin, blockchain teknolojisiyle çalışan, geleneksel pazar yerlerine benzer şekilde işleyen, ancak merkezi olmayan bir yapıya sahip olan bir platform sunar. Bu sayede, alıcılar ve satıcılar arasında aracısız ve güvenilir ticaret imkanı sağlar.

Origin Protocol (OGN) Özellikleri

Merkezi Olmayan Pazar Yeri: Origin Protocol, merkezi olmayan bir pazar yeri oluşturmayı hedefler. Bu sayede, alıcılar ve satıcılar arasında aracısız ve güvenilir ticaret yapılmasını sağlar.

Akıllı Kontratlar: Origin Protocol, akıllı kontratlar aracılığıyla güvenli ve şeffaf işlem yapılmasını sağlar. Bu sayede, taraflar arasındaki güven problemi ortadan kalkar.

Üçüncü Taraf Masraflarını Azaltma: Origin Protocol, geleneksel pazar yerlerinde olduğu gibi üçüncü taraf masraflarını azaltır. Bu sayede, alıcılar ve satıcılar daha düşük maliyetlerle ticaret yapabilirler.

Origin Protocol (OGN) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

Origin Protocol (OGN) coin satın almak için, alım-satım platformunda OGN bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan ve kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra, platformun desteklediği ödeme yöntemleriyle hesabınıza para yatırarak OGN token satın alabilirsiniz. Satın aldığınız OGN tokenlarını saklamak için bir kripto cüzdanı kullanmanız önerilir. Satın alma işleminden sonra, OGN tokenlarınızı platformda tutabilir veya dilediğiniz bir kripto borsasına çekebilirsiniz. Aynı şekilde, OGN tokenlarınızı platformda satabilir veya başka bir kripto borsasında işlem yapabilirsiniz.

OGN Fiyat İstatistikleri

coingecko
Origin Protocol Fiyatı
$0,09
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow