Crypto coin

Osmosis (OSMO)

FİYAT 0,48 USD

%24S -%2,94

loading

Osmosis (OSMO) Satın Al

Osmosis (OSMO) Coin Satın Al

Osmosis ya da diğer adıyla OSMO token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "OSMO Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda OSMO Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Osmosis (OSMO) Nedir?

Osmosis (OSMO), merkezi olmayan bir likidite protokolüdür ve otomatik piyasa yapıcılığını teşvik eder. 2021 yılında başlatılan Osmosis, Cosmos ekosistemi üzerine inşa edilmiştir ve DeFi uygulamaları için bir likidite havuzu platformu sunar. OSMO, Osmosis ekosisteminin yerel kripto parasıdır ve protokol üzerindeki işlemler için kullanılır.

Osmosis (OSMO) Özellikleri

Otomatik Piyasa Yapıcılığı: Osmosis protokolü, otomatik piyasa yapıcılığını teşvik eder ve kullanıcıların likidite havuzlarına likidite ekleyerek kâr elde etmelerini sağlar. Bu, piyasaya likidite sağlayarak fiyat istikrarını artırır.

Yield Farming: Osmosis, kullanıcıların likidite sağlayarak çeşitli kripto varlıklarından ödül kazanabileceği yield farming imkanı sunar. Kullanıcılar, likidite havuzlarına varlık ekleyerek OSMO tokenleri kazanabilirler.

Çapraz Zincir İşlemler: Osmosis, Cosmos ekosistemi üzerine inşa edilmiştir ve çeşitli blokzincirleri birbirine bağlar. Bu, farklı blokzincirleri bir araya getirerek çapraz zincir işlemlerini mümkün kılar.

Gelişmiş İşlem Ücretleri: Osmosis, işlem ücretlerini optimize etmek için gelişmiş bir mekanizma sunar. Kullanıcılar, işlem ücretlerini en aza indirgeyerek daha verimli bir şekilde işlem yapabilirler.

Osmosis (OSMO) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

OSMO coin satın almak için, alım-satım platformunda OSMO bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra OSMO alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki OSMO seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız OSMO tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda OSMO tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

OSMO Fiyat İstatistikleri

coingecko
Osmosis Fiyatı
$0,48
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow