Crypto coin

Perpetual Protocol (PERP)

FİYAT 0,93 USD

%24S -%2,41

loading

Perpetual Protocol (PERP) Satın Al

Perpetual Protocol (PERP) Coin Satın Al

Perpetual Protocol ya da diğer adıyla PERP token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "PERP Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda PERP Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Perpetual Protocol (PERP) Nedir?

Perpetual Protocol (PERP), merkezi olmayan bir türev protokolüdür ve kripto para birimleri, emtia ve diğer varlıkların vadeli işlemlerinin yapılabileceği bir platform sunar. PERP, Perpetual Protocol ekosisteminin yerel kripto parasıdır ve platformdaki işlemler için kullanılır.

Perpetual Protocol (PERP) Özellikleri

Vadeli İşlemler: Perpetual Protocol, kullanıcılara kripto para birimleri, emtia ve diğer varlıkların vadeli işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunar. Bu, fiyat dalgalanmalarından korunmak ve getiri elde etmek isteyen yatırımcılar için bir çözüm sağlar.

Likitlik Havuzları: PERP, likitlik havuzları aracılığıyla işlem yapılmasını sağlar. Bu, işlem yapmanın daha hızlı ve verimli olmasını sağlarken piyasadaki likiditenin artmasına da katkıda bulunur.

Kaldıraçlı İşlem: Perpetual Protocol, kullanıcılara kaldıraçlı işlem yapma imkanı sunar. Bu, kullanıcıların sermaye etkinliğini artırarak daha yüksek getiri elde etmelerini sağlar.

Değişken Ücret Modeli: PERP, değişken ücret modeli kullanarak işlem ücretlerini optimize eder. Bu, kullanıcıların daha düşük maliyetlerle işlem yapmalarını sağlar.

Perpetual Protocol (PERP) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

PERP coin satın almak için, alım-satım platformunda PERP bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra PERP alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki PERP seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız PERP tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda PERP tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

PERP Fiyat İstatistikleri

coingecko
Perpetual Protocol Fiyatı
$0,93
24s Düşük/24s Yüksek
$1,26/$1,39
7g Düşük / 7g Yüksek
$1,17/$1,57
Ticaret Hacmi
$13.064.262,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#436
Piyasa Değeri
$94.923.190,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,13763
Tüm Zamanların
En Yükseği
$24,40 -%94,65
30 Ağu 2021 (neredeyse 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,31639 %312,81
09 Kas 2022 (1 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow