Crypto coin

Phoenix (PHB)

FİYAT 1,54 USD

%24S -%4,75

loading

Phoenix (PHB) Satın Al

Phoenix (PHB) Coin Satın Al

Phoenix ya da diğer adıyla PHB token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "PHB Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda PHB Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Phoenix (PHB) Nedir?

Phoenix (PHB), blokzincir tabanlı bir kripto para birimidir. Phoenix, kullanıcıların dijital varlıkları saklamasını, yönetmesini ve ticaretini yapmasını sağlayan bir platform olarak hizmet verir. PHB, Phoenix ekosisteminin yerel kripto parasıdır ve platformdaki işlemler için kullanılır.

Phoenix (PHB) Özellikleri

Değiştirilebilirlik: PHB, çeşitli kripto para birimleri ve fiat para birimleri ile değiştirilebilir. Bu, kullanıcıların farklı dijital varlıklar arasında kolayca geçiş yapmasını sağlar.

Hızlı İşlem Hızı: Phoenix platformu, hızlı işlem hızları sunar. Kullanıcılar, PHB kullanarak anında işlem yapabilir ve transferler gerçekleştirebilirler.

Güvenli Depolama: PHB, güvenli dijital cüzdanlar aracılığıyla depolanabilir. Bu, kullanıcıların dijital varlıklarını güvenli bir şekilde saklamasını sağlar.

Düşük İşlem Ücretleri: Phoenix platformu düşük işlem ücretleri sunar. Kullanıcılar, PHB kullanarak düşük maliyetlerle işlem yapabilirler.

Phoenix (PHB) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

PHB coin satın almak için, alım-satım platformunda PHB bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra PHB alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki PHB seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız PHB tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda PHB tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

PHB Fiyat İstatistikleri

coingecko
Phoenix Fiyatı
$1,54
24s Düşük/24s Yüksek
$1,43/$1,62
7g Düşük / 7g Yüksek
$1,10/$1,90
Ticaret Hacmi
$20.995.613,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#500
Piyasa Değeri
$75.382.411,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,278521
Tüm Zamanların
En Yükseği
$2,50 -%37,28
13 Eyl 2022 (neredeyse 2 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,071053 %2.102,90
12 May 2022 (yaklaşık 2 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow