Crypto coin

Marlin (POND)

FİYAT 0,02 USD

%24S -%2,40

loading

Marlin (POND) Satın Al

Marlin (POND) Coin Satın Al

Marlin ya da diğer adıyla POND token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "POND Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda POND Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Marlin (POND) Nedir?

Marlin (POND), merkezi olmayan bir ağ katmanıdır ve blockchain ağlarının ölçeklenebilirliğini ve performansını artırmayı amaçlar. POND tokeni, Marlin ağının yerel kripto parasıdır ve ağ üzerindeki işlemler için kullanılır.

Marlin (POND) Özellikleri

Ölçeklenebilirlik: Marlin, blockchain ağlarının ölçeklenebilirliğini artırmak için tasarlanmıştır. Bu, ağın daha fazla işlemi işleyebilmesini ve daha geniş bir kullanıcı kitlesine hizmet verebilmesini sağlar.

Yüksek Performans: POND, yüksek performanslı işlem işleme yeteneklerine sahiptir. Bu, kullanıcıların hızlı ve verimli işlem yapmasını sağlar.

Düşük Gecikme Süresi: Marlin ağı, düşük gecikme süreleri sunar. Bu, kullanıcıların işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmesine olanak tanır.

Ağ Katmanı Çözümleri: Marlin, ağ katmanı çözümleri sunar ve mevcut blockchain ağlarını optimize eder. Bu, ağın performansını artırır ve daha verimli hale getirir.

Marlin (POND) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

POND coin satın almak için, alım-satım platformunda POND bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra POND alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki POND seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız POND tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda POND tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

POND Fiyat İstatistikleri

coingecko
Marlin Fiyatı
$0,02
24s Düşük/24s Yüksek
$0,02/$0,02
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,02/$0,02
Ticaret Hacmi
$4.094.922,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#317
Piyasa Değeri
$158.882.294,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,025773
Tüm Zamanların
En Yükseği
$0,323362 -%93,92
21 Ara 2020 (3 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0065302 %200,85
12 May 2022 (yaklaşık 2 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow