Crypto coin

Vulcan Forged (PYR)

FİYAT 3,06 USD

%24S -%3,39

loading

Vulcan Forged (PYR) Satın Al

Vulcan Forged (PYR) Coin Satın Al

Vulcan Forged ya da diğer adıyla PYR token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "PYR Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda PYR Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Vulcan Forged (PYR) Nedir?

Vulcan Forged (PYR), blockchain tabanlı bir oyun ve dijital varlık platformudur. PYR tokeni, Vulcan Forged ekosisteminde kullanılan yerel kripto para birimidir ve platform üzerindeki çeşitli işlemler için kullanılır.

Vulcan Forged (PYR) Özellikleri

Dijital Varlık Ticareti: Vulcan Forged, çeşitli dijital varlıkların ticaretini mümkün kılar. PYR tokeni, kullanıcıların dijital varlıkları satın almasına, satmasına ve takas etmesine olanak tanır.

Oyun İçi Ekonomi: PYR tokeni, Vulcan Forged oyunlarında kullanılan bir ödeme aracıdır. Oyuncular, PYR tokeni kullanarak oyun içi eşyalar satın alabilir veya satış yapabilirler.

NFT Destek: Vulcan Forged, non-fungible token (NFT) teknolojisini destekler. Kullanıcılar, NFT'leri PYR tokeni aracılığıyla alıp satabilir ve dijital koleksiyonlarını yönetebilirler.

Topluluk Katılımı ve Oyun Geliştirme: PYR tokeni, Vulcan Forged topluluğunun oyun geliştirme süreçlerine katılımını teşvik eder. Kullanıcılar, PYR tokeni kullanarak oyun geliştirme sürecine katkıda bulunabilir ve ödüllendirilebilirler.

Vulcan Forged (PYR) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

PYR coin satın almak için, alım-satım platformunda PYR bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra PYR alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki PYR seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız PYR tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda PYR tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

PYR Fiyat İstatistikleri

coingecko
Vulcan Forged Fiyatı
$3,06
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow