Crypto coin

BENQI (QI)

FİYAT 0,01 USD

%24S -%0,78

loading

BENQI (QI) Satın Al

BENQI (QI) Coin Satın Al

BENQI ya da diğer adıyla QI token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "QI Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda QI Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

BENQI (QI) Nedir?

BENQI (QI), merkezi olmayan finans (DeFi) alanında faaliyet gösteren bir platformun yerel kripto para birimidir. QI tokeni, BENQI ekosisteminde kullanılan ve çeşitli DeFi işlemleri için kullanılan bir token olarak hizmet verir.

BENQI (QI) Özellikleri

Yüksek Getiri: BENQI platformu, yüksek getiri sağlamak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, QI tokeni aracılığıyla farklı DeFi protokolleri arasında likidite sağlayarak veya borç vererek getiri elde edebilirler.

Likitlik Madenciliği: BENQI, likitlik madenciliği imkanı sunar. Kullanıcılar, QI tokeni ile likitlik sağlayarak ödüller kazanabilir ve ek getiri elde edebilirler.

Yüksek Verimlilik: BENQI platformu, yüksek verimlilik ve düşük maliyetlerle çalışır. Kullanıcılar, QI tokeni kullanarak işlemlerini hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Otomatik Yeniden Yatırım: QI token sahipleri, elde ettikleri getirileri otomatik olarak yeniden yatırabilirler. Bu, getirinin sürekli olarak artırılmasını sağlar.

BENQI (QI) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

QI coin satın almak için, alım-satım platformunda QI bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra QI alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki QI seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız QI tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda QI tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

QI Fiyat İstatistikleri

coingecko
BENQI Fiyatı
$0,01
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow