Crypto coin

Quant (QNT)

FİYAT 71,02 USD

%24S +%1,57

loading

Quant (QNT) Satın Al

Quant (QNT) Coin Satın Al

Quant ya da diğer adıyla QNT token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "QNT Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda QNT Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Quant (QNT) Nedir?

Quant (QNT), blockchain ağları arasında güvenli ve sorunsuz veri transferi sağlamak için geliştirilmiş bir dijital varlık platformudur. QNT tokeni, Quant platformunda kullanılan ve ağdaki işlemlerin gerçekleştirilmesinde kullanılan bir token olarak hizmet verir.

Quant (QNT) Özellikleri

İnteroperabilite: Quant, farklı blockchain ağları arasında sorunsuz etkileşimi sağlamak için tasarlanmıştır. QNT tokeni, farklı blockchain ağları arasında güvenli veri transferi için kullanılır.

Mikroservis Mimarisine Dayalı: Quant, mikroservis mimarisi üzerine kurulmuştur. Bu, esneklik ve ölçeklenebilirlik sağlar, aynı zamanda daha hızlı ve güvenilir bir ağ yapısı sunar.

Dijital Varlık Yönetimi: Quant platformu, dijital varlık yönetimi ve transferi için kullanılabilir. QNT token sahipleri, dijital varlıklarını güvenli bir şekilde yönetebilir ve transfer edebilirler.

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) Desteği: Quant, merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamalarının geliştirilmesini destekler. QNT tokeni, DeFi projelerinde likidite sağlama ve diğer finansal işlemlerde kullanılabilir.

Quant (QNT) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

QNT coin satın almak için, alım-satım platformunda QNT bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra QNT alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki QNT seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız QNT tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda QNT tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

QNT Fiyat İstatistikleri

coingecko
Quant Fiyatı
$71,02
24s Düşük/24s Yüksek
$102,08/$108,31
7g Düşük / 7g Yüksek
$102,36/$113,12
Ticaret Hacmi
$32.961.272,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#58
Piyasa Değeri
$1.506.239.562,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,021883
Tüm Zamanların
En Yükseği
$427,42 -%75,75
11 Eyl 2021 (neredeyse 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,21577 %47.934,98
23 Ağu 2018 (neredeyse 6 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow