Crypto coin

REI Network (REI)

FİYAT 0,05 USD

%24S -%1,64

loading

REI Network (REI) Satın Al

REI Network (REI) Coin Satın Al

REI Network ya da diğer adıyla REI token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "REI Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda REI Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

REI Network (REI) Nedir?

REI Network (REI), bir gayrimenkul yatırımı platformudur. REI tokeni, REI Network platformunda kullanılan ve gayrimenkul yatırımlarıyla ilgili çeşitli işlemlerde ödeme aracı olarak kullanılan bir kripto para birimidir.

REI Network (REI) Özellikleri

Gayrimenkul Yatırımları: REI Network, kullanıcılara gayrimenkul yatırımı yapma imkanı sunar. REI token sahipleri, platform üzerinde farklı gayrimenkul varlıklarına yatırım yapabilirler.

Yatırım Fırsatları: REI Network, kullanıcılara çeşitli yatırım fırsatları sunar. Platform üzerinde listelenen gayrimenkuller arasından kullanıcılar kendilerine en uygun olanı seçebilirler.

Güvenli ve Hızlı İşlemler: REI Network platformu, güvenli ve hızlı işlemler sunar. Kullanıcılar, REI tokeni aracılığıyla platform üzerinde çeşitli gayrimenkul işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirler.

Profesyonel Destek: REI Network, kullanıcılara profesyonel destek sağlar. Platform üzerindeki gayrimenkul yatırımlarıyla ilgili sorularınızı ve problemlerinizi çözmek için bir destek ekibi bulunmaktadır.

REI Network (REI) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

REI coin satın almak için, alım-satım platformunda REI bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra REI alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki REI seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız REI tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda REI tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

REI Fiyat İstatistikleri

coingecko
REI Network Fiyatı
$0,05
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow