Crypto coin

Request (REQ)

FİYAT 0,13 USD

%24S +%0,36

loading

Request (REQ) Satın Al

Request (REQ) Coin Satın Al

Request ya da diğer adıyla REQ token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "REQ Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda REQ Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Request (REQ) Nedir?

Request (REQ), merkezi olmayan bir finansal ağ ve ödeme platformudur. REQ tokeni, Request ağında kullanılan ve ödeme işlemleri, fatura yönetimi ve diğer finansal işlemler için kullanılan bir kripto para birimidir.

Request (REQ) Özellikleri

Merkezi Olmayan Finansal Ağ: Request, merkezi olmayan bir finansal ağ sağlar. Bu sayede kullanıcılar, geleneksel finansal işlemlerden daha düşük maliyetlerle ve daha hızlı bir şekilde işlem yapabilirler.

Ödeme İşlemleri: REQ tokeni, Request ağında ödeme işlemleri için kullanılır. Kullanıcılar, REQ tokenleri aracılığıyla faturalarını ödeyebilir veya ödemeleri alabilirler.

Fatura Yönetimi: Request, kullanıcılara fatura yönetimi imkanı sunar. Kullanıcılar, REQ tokenleri aracılığıyla faturalarını oluşturabilir, gönderebilir ve takip edebilirler.

Akıllı Sözleşmeler ve Güvenlik: Request ağı, akıllı sözleşmeler teknolojisi kullanarak güvenli ve otomatik finansal işlemler sağlar. Bu sayede kullanıcılar, güvenilir bir şekilde finansal işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Request (REQ) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

REQ coin satın almak için, alım-satım platformunda REQ bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra REQ alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki REQ seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız REQ tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda REQ tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

REQ Fiyat İstatistikleri

coingecko
Request Fiyatı
$0,13
24s Düşük/24s Yüksek
$0,10/$0,13
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,10/$0,12
Ticaret Hacmi
$33.919.563,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#434
Piyasa Değeri
$95.270.138,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,356036
Tüm Zamanların
En Yükseği
$1,059 -%88,38
06 Oca 2018 (6 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,004547 %2.608,09
13 Mar 2020 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow