Crypto coin

iExec RLC (RLC)

FİYAT 1,78 USD

%24S -%2,13

loading

iExec RLC (RLC) Satın Al

iExec RLC (RLC) Coin Satın Al

iExec RLC ya da diğer adıyla RLC token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "RLC Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda RLC Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

iExec RLC (RLC) Nedir?

iExec RLC (RLC), merkezi olmayan bulut bilgi işlem platformudur. RLC tokeni, iExec ağında kullanılan ve bulut bilgi işlem hizmetlerine erişim sağlamak için kullanılan bir kripto para birimidir.

iExec RLC (RLC) Özellikleri

Merkezi Olmayan Bulut Bilgi İşlem: iExec RLC, merkezi olmayan bir bulut bilgi işlem platformudur. Bu platform sayesinde kullanıcılar, bilgi işlem gücüne ihtiyaç duyduklarında merkezi olmayan bir şekilde bu güce erişebilirler.

Bulut Bilgi İşlem Hizmetleri: RLC tokeni, iExec ağında bulut bilgi işlem hizmetlerine erişim sağlamak için kullanılır. Kullanıcılar, RLC tokenleri aracılığıyla farklı bilgi işlem görevlerini gerçekleştirebilirler.

Güvenlik ve Gizlilik: iExec RLC platformu, güvenlik ve gizlilik konusuna önem verir. Kullanıcılar, bulut bilgi işlem hizmetlerini güvenli ve gizli bir şekilde kullanabilirler.

Dağıtık Uygulama Geliştirme: iExec RLC, dağıtık uygulama geliştirme için bir platform sağlar. Geliştiriciler, iExec ağını kullanarak merkezi olmayan uygulamaları hızlı ve kolay bir şekilde geliştirebilirler.

iExec RLC (RLC) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

RLC coin satın almak için, alım-satım platformunda RLC bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra RLC alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki RLC seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız RLC tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda RLC tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

RLC Fiyat İstatistikleri

coingecko
iExec RLC Fiyatı
$1,78
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow