Crypto coin

Oasis Network (ROSE)

FİYAT 0,12 USD

%24S -%3,88

loading

Oasis Network (ROSE) Satın Al

Oasis Network (ROSE) Coin Satın Al

Oasis Network ya da diğer adıyla ROSE token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ROSE Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ROSE Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Oasis Network (ROSE) Nedir?

Oasis Network (ROSE), veri gizliliği ve ölçeklenebilirliği sağlayan bir blokzincir platformudur. ROSE tokeni, Oasis Network üzerindeki işlemler için kullanılan ve ağın çeşitli hizmetlerine erişim sağlamak için kullanılan bir kripto para birimidir.

Oasis Network (ROSE) Özellikleri

Veri Gizliliği ve Güvenliği: Oasis Network, veri gizliliği ve güvenliği sağlamak için özel bir blokzincir mimarisi kullanır. Bu sayede kullanıcılar, hassas verileri güvenli bir şekilde saklayabilir ve işleyebilirler.

Ölçeklenebilirlik: Oasis Network, ölçeklenebilir bir blokzincir platformudur. Yüksek işlem hızları ve düşük işlem maliyetleri ile geniş çaplı uygulamalar için idealdir.

Akıllı Sözleşmeler ve DeFi Hizmetleri: ROSE tokeni, Oasis Network üzerindeki akıllı sözleşmelerin çalıştırılması ve DeFi (Merkezi Olmayan Finans) hizmetlerine erişim için kullanılır. Kullanıcılar, ROSE tokenleri aracılığıyla farklı finansal işlemler gerçekleştirebilirler.

Geliştirici Dostu Platform: Oasis Network, geliştiricilere yönelik kullanıcı dostu bir platform sunar. Geliştiriciler, Oasis Network üzerinde çeşitli merkezi olmayan uygulamaları hızlı ve kolay bir şekilde geliştirebilirler.

Oasis Network (ROSE) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

ROSE coin satın almak için, alım-satım platformunda ROSE bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ROSE alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ROSE seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ROSE tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ROSE tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

ROSE Fiyat İstatistikleri

coingecko
Oasis Network Fiyatı
$0,12
24s Düşük/24s Yüksek
$0,11/$0,12
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,11/$0,13
Ticaret Hacmi
$76.705.821,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#107
Piyasa Değeri
$784.554.430,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,09777
Tüm Zamanların
En Yükseği
$0,597347 -%80,50
15 Oca 2022 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0320056 %263,94
26 Kas 2020 (3 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow