Crypto coin

Rocket Pool (RPL)

FİYAT 16,30 USD

%24S +%3,40

loading

Rocket Pool (RPL) Satın Al

Rocket Pool (RPL) Coin Satın Al

Rocket Pool ya da diğer adıyla RPL token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "RPL Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda RPL Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Rocket Pool (RPL) Nedir?

Rocket Pool (RPL), Ethereum ağı üzerinde merkezi olmayan bir staking ağıdır. RPL tokeni, Rocket Pool ağı üzerindeki işlemler için kullanılan ve staking hizmetlerine erişim sağlamak için kullanılan bir kripto para birimidir.

Rocket Pool (RPL) Özellikleri

Merkezi Olmayan Staking Ağı: Rocket Pool, Ethereum ağı üzerinde merkezi olmayan bir staking ağıdır. Bu sayede kullanıcılar, Ethereum ve diğer kripto varlıklarını staking yoluyla kazanç elde etmek için kullanabilirler.

Yüksek Verimlilik ve Ölçeklenebilirlik: Rocket Pool, yüksek verimlilik ve ölçeklenebilirlik sağlayan bir platformdur. Bu sayede büyük çaplı staking işlemleri gerçekleştirilebilir ve kullanıcılar daha fazla kazanç elde edebilirler.

Kullanıcı Dostu Arayüz: RPL tokeni, kullanıcı dostu bir arayüz ile birlikte sunulur. Bu sayede kullanıcılar, staking işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir ve yönetebilirler.

Güvenlik ve Güvenilirlik: Rocket Pool, güvenlik ve güvenilirlik konusunda önemli bir öncelik taşır. Kullanıcılar, staking işlemlerini güvenli bir ortamda gerçekleştirebilir ve varlıklarını koruyabilirler.

Rocket Pool (RPL) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

RPL coin satın almak için, alım-satım platformunda RPL bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra RPL alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki RPL seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız RPL tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda RPL tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

RPL Fiyat İstatistikleri

coingecko
Rocket Pool Fiyatı
$16,30
24s Düşük/24s Yüksek
$27,21/$29,70
7g Düşük / 7g Yüksek
$27,23/$33,28
Ticaret Hacmi
$5.912.554,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#132
Piyasa Değeri
$560.024.207,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,010558
Tüm Zamanların
En Yükseği
$61,90 -%55,06
16 Nis 2023 (yaklaşık 1 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,00884 %314.346,14
28 Ağu 2018 (neredeyse 6 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow