Crypto coin

Reserve Rights (RSR)

FİYAT 0,00 USD

%24S -%6,43

loading

Reserve Rights (RSR) Satın Al

Reserve Rights (RSR) Coin Satın Al

Reserve Rights ya da diğer adıyla RSR token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "RSR Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda RSR Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Reserve Rights (RSR) Nedir?

Reserve Rights (RSR), bir kripto para birimi ve merkezi olmayan bir finansal platform olan Reserve Protocol'ün yerel tokenidir. RSR tokeni, Reserve ağı üzerindeki işlemler için kullanılan ve ağdaki fonların ve likiditenin yönetiminde rol oynayan bir kripto para birimidir.

Reserve Rights (RSR) Özellikleri

Fiyat İstikrarı ve Değer Depolama: RSR tokeni, Reserve Protocol'ün fiyat istikrarını ve değer depolama özelliklerini destekler. Bu, kullanıcıların kripto varlıklarını daha istikrarlı bir şekilde saklamasına ve değer kaybı riskini azaltmasına olanak tanır.

Merkezi Olmayan Finansal Hizmetler: RSR, merkezi olmayan finansal hizmetler sunan Reserve Protocol'ün bir parçasıdır. Kullanıcılar, RSR tokeni aracılığıyla çeşitli finansal işlemler gerçekleştirebilir ve dijital varlıkları yönetebilirler.

Likitlik Sağlama: RSR tokeni, Reserve ağının likitliğini sağlamak için kullanılır. Bu, kullanıcıların varlıklarını hızlı ve verimli bir şekilde alıp satmasını sağlar.

Kullanıcı Dostu Arayüz: Reserve Protocol, kullanıcı dostu bir arayüz ile birlikte sunulur. Bu sayede kullanıcılar, RSR tokeni ve diğer finansal hizmetlerden kolayca faydalanabilirler.

Reserve Rights (RSR) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

RSR coin satın almak için, alım-satım platformunda RSR bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra RSR alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki RSR seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız RSR tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda RSR tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

RSR Fiyat İstatistikleri

coingecko
Reserve Rights Fiyatı
$0,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow