Crypto coin

THORChain (RUNE)

FİYAT 4,82 USD

%24S -%2,99

loading

THORChain (RUNE) Satın Al

THORChain (RUNE) Coin Satın Al

THORChain ya da diğer adıyla RUNE token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "RUNE Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda RUNE Coin alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

THORChain (RUNE) Nedir?

THORChain (RUNE), merkezi olmayan bir likidite protokolüdür. RUNE tokeni, THORChain ağı üzerindeki işlemler için kullanılan ve likidite sağlayıcılarına ödeme yapmak için kullanılan bir kripto para birimidir.

THORChain (RUNE) Özellikleri

Merkezi Olmayan Likidite Protokolü: THORChain, merkezi olmayan bir likidite protokolü olarak hizmet verir. Bu, kullanıcıların farklı blokzincir varlıkları arasında hızlı ve güvenilir bir şekilde değiş tokuş yapmasına olanak tanır.

Değiş Tokuş ve Swap İşlemleri: RUNE tokeni, THORChain ağı üzerindeki değiş tokuş ve swap işlemleri için kullanılır. Kullanıcılar, farklı blokzincir varlıklarını THORChain üzerinde kolayca birbirine dönüştürebilirler.

Yüksek Likidite: THORChain, yüksek likidite sunan bir platformdur. Bu, kullanıcıların istedikleri zaman istedikleri miktarlarda varlık değiş tokuşu yapmalarını sağlar.

Güvenlik ve Gizlilik: THORChain, güvenlik ve gizlilik konularına büyük önem verir. Kullanıcılar, THORChain ağı üzerindeki işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir ve gizliliklerini koruyabilirler.

THORChain (RUNE) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

RUNE coin satın almak için, alım-satım platformunda RUNE bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra RUNE alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki RUNE seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız RUNE tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda RUNE tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

RUNE Fiyat İstatistikleri

coingecko
THORChain Fiyatı
$4,82
24s Düşük/24s Yüksek
$4,95/$5,23
7g Düşük / 7g Yüksek
$4,97/$6,03
Ticaret Hacmi
$241.408.701,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#55
Piyasa Değeri
$1.536.380.183,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,157128
Tüm Zamanların
En Yükseği
$20,87 -%75,46
19 May 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,008512 %60.049,98
28 Eyl 2019 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow