Crypto coin

Spell (SPELL)

FİYAT 0,00 USD

%24S -%4,64

loading

Spell (SPELL) Satın Al

Spell (SPELL) Coin Satın Al

Spell ya da diğer adıyla SPELL token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "SPELL Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Spell alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Spell (SPELL) Nedir?

Spell (SPELL), merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü olan Spell tarafından oluşturulan bir token'dir. SPELL tokeni, DeFi platformunda kullanılan ve platformdaki işlemlerde temel bir varlık olarak hizmet veren bir kripto para birimidir.

Spell (SPELL) Özellikleri

DeFi Protokolü: Spell, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolüdür. Kullanıcıların kredi almak, borç vermek, likidite sağlamak ve diğer finansal işlemleri gerçekleştirmek için bir ortam sağlar.

Likitlik Madenciliği: Spell, likitlik madenciliği ve likitlik havuzları üzerine odaklanır. Kullanıcılar, likitlik havuzlarına likidite sağlayarak ödüller kazanabilirler.

Kredi Protokolü: Spell, kredi protokolü sunar ve kullanıcıların teminat karşılığında kredi almasını sağlar. Kullanıcılar, kripto varlıklarını teminat olarak kilitleyerek kredi alabilirler.

SPELL Token: SPELL tokeni, platformun yerel kripto para birimidir ve platformdaki işlemlerde kullanılır. Likitlik sağlayıcılar ve kredi alanlar gibi kullanıcılar SPELL tokeni ile ödüllendirilirler.

Spell (SPELL) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

SPELL coin satın almak için, alım-satım platformunda SPELL bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra SPELL alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki SPELL seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Spell tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda SPELL tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

SPELL Fiyat İstatistikleri

coingecko
Spell Fiyatı
$0,00
24s Düşük/24s Yüksek
$0,00/$0,00
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,00/$0,00
Ticaret Hacmi
$6.173.981,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#487
Piyasa Değeri
$80.420.182,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,076772
Tüm Zamanların
En Yükseği
$0,03506357 -%98,27
02 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,00029812 %103,44
05 Ağu 2021 (neredeyse 3 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow