Crypto coin

ssv.network (SSV)

FİYAT 32,63 USD

%24S -%0,82

loading

ssv.network (SSV) Satın Al

ssv.network (SSV) Coin Satın Al

ssv.network ya da diğer adıyla SSV token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "SSV Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda ssv.network tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

ssv.network (SSV) Nedir?

ssv.network (SSV), merkezi olmayan finans (DeFi) ve merkezi olmayan kimlik doğrulama (IDV) çözümleri sunan bir platformun yerel kripto para birimidir. SSV tokeni, ağ üzerindeki işlemler için kullanılan temel bir varlık olarak hizmet verir.

ssv.network (SSV) Özellikleri

Merkezi Olmayan Finans (DeFi): ssv.network, merkezi olmayan finansal çözümler sunar. Kullanıcılar, kredi almak, borç vermek, likidite sağlamak ve diğer finansal işlemleri gerçekleştirmek için platformu kullanabilirler.

Merkezi Olmayan Kimlik Doğrulama (IDV): ssv.network, merkezi olmayan kimlik doğrulama çözümleri sunar. Kullanıcılar, kimlik bilgilerini güvenli bir şekilde doğrulayabilir ve paylaşabilirler.

SSV Token: SSV tokeni, platformun yerel kripto para birimidir ve platformdaki işlemlerde kullanılır. Kullanıcılar, SSV tokeni ile platform üzerinde çeşitli işlemler gerçekleştirebilir ve ağdaki hizmetlerden yararlanabilirler.

ssv.network (SSV) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

SSV coin satın almak için, alım-satım platformunda SSV bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra SSV alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki SSV seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız ssv.network tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda SSV tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

SSV Fiyat İstatistikleri

coingecko
ssv.network Fiyatı
$32,63
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow