Crypto coin

Stacks (STX)

FİYAT 1,69 USD

%24S +%3,73

loading

Stacks (STX) Satın Al

Stacks (STX) Coin Satın Al

Stacks ya da diğer adıyla STX token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "STX Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Stacks tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Stacks (STX) Nedir?

Stacks (STX), merkezi olmayan uygulamalar ve finansal işlemler için bir platformun yerel kripto para birimidir. STX tokeni, Stacks ağında kullanılan ve akıllı kontratlarla çalışan bir kripto para birimidir.

Stacks (STX) Özellikleri

Akıllı Kontratlar: Stacks platformu, akıllı kontratlarla çalışan merkezi olmayan uygulamalar geliştirmek için kullanılır. Bu, çeşitli endüstrilerde farklı kullanım durumlarına uygun uygulamaların geliştirilmesini sağlar.

Bitcoin ile İşbirliği: Stacks ağı, Bitcoin blockchain ile etkileşime geçen bir yapıya sahiptir. Bu, Bitcoin'in güvenliğinden faydalanırken, akıllı kontratlar ve merkezi olmayan uygulamalar geliştirmeye imkan tanır.

STX Token: STX tokeni, Stacks platformunun yerel kripto para birimidir. Platformdaki işlemler için kullanılır ve akıllı kontratlar üzerinde işlem ücreti olarak ödenir.

Stacks (STX) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

STX coin satın almak için, alım-satım platformunda STX bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra STX alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki STX seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Stacks tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda STX tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsitestacks.co
communityToplulukTwitter

STX Fiyat İstatistikleri

coingecko
Stacks Fiyatı
$1,69
24s Düşük/24s Yüksek
$2,56/$2,93
7g Düşük / 7g Yüksek
$2,44/$2,85
Ticaret Hacmi
$235.558.115,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#29
Piyasa Değeri
$3.719.270.302,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,063334
Tüm Zamanların
En Yükseği
$3,39 -%23,99
01 Ara 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,045596 %5.550,44
13 Mar 2020 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow