Crypto coin

SUN (SUN)

FİYAT 0,01 USD

%24S +%0,86

loading

SUN (SUN) Satın Al

SUN (SUN) Coin Satın Al

SUN tokenini alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "SUN Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda SUN tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

SUN (SUN) Nedir?

SUN, Tron ekosisteminin bir parçası olarak tanımlanan bir kripto para birimidir. Ana hedefi, merkezi olmayan finansal (DeFi) uygulamalarını desteklemektir. TRON Vakfı tarafından başlatılan SUN, çeşitli DeFi uygulamalarını bir araya getirerek kullanıcıların likidite sağlamasına, borç vermesine ve kazanç elde etmesine olanak tanır.

SUN, merkezi olmayan değişim (DEX) platformlarına likidite sağlamak için kullanılır. Ayrıca, token sahiplerine diğer kripto varlıklarla işlem yapma, yatırım yapma ve kredi alabilme imkanı sunar.

SUN (SUN) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

SUN coin satın almak için, alım-satım platformunda SUN bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra SUN alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki SUN seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız SUN tokenları satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda SUN tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

SUN Fiyat İstatistikleri

coingecko
SUN Fiyatı
$0,01
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow