Crypto coin

SuperVerse (SUPER)

FİYAT 0,82 USD

%24S -%2,27

loading

SuperVerse (SUPER) Satın Al

SuperFarm (SUPER) Coin Satın Al

SuperFarm ya da diğer adıyla SUPER token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "SUPER Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda SuperFarm tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

SuperFarm (SUPER) Nedir?

SuperFarm (SUPER), blockchain tabanlı dijital varlık yaratma ve yönetme platformu olan Ethereum'a dayanan bir kripto para birimidir. SuperFarm, non-fungible token'ları (NFT'ler) kolayca oluşturmak ve yönetmek için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, benzersiz dijital varlıklar oluşturabilir, bunları koleksiyonlar oluşturmak veya oyunlar içinde kullanmak için kullanabilirler.

SuperFarm (SUPER) Özellikleri

NFT Oluşturma ve Yönetme: SuperFarm platformu, non-fungible token'ları (NFT'ler) kolayca oluşturmak ve yönetmek için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, benzersiz dijital varlıklar oluşturabilir ve bunları koleksiyonlar oluşturmak veya oyunlar içinde kullanmak için kullanabilirler.

DeFi ve NFT'leri Birleştirme: SuperFarm, DeFi (merkezi olmayan finans) özelliklerini NFT'lerle birleştirerek, özel içerik oluşturucular ve sanatçılar için yeni gelir akışları sağlamayı amaçlamaktadır.

Çeşitli Uygulama Alanları: SuperFarm platformu, çeşitli uygulama alanlarına hitap eder. Kullanıcılar, NFT'leri oyunlar, sanat, müzik ve daha birçok alanda kullanabilirler.

SUPER Token: SUPER tokeni, SuperFarm platformunda kullanılan yerel bir token olup, kullanıcılar platform içindeki çeşitli işlemleri gerçekleştirmek için kullanabilirler. SUPER tokeni aynı zamanda SuperFarm ekosisteminin büyümesine katkıda bulunan bir teşvik mekanizması olarak da işlev görür.

SuperFarm (SUPER) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

SUPER coin satın almak için, alım-satım platformunda SUPER bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra SUPER alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki SUPER seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız SuperFarm tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda SUPER tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

SUPER Fiyat İstatistikleri

coingecko
SuperVerse Fiyatı
$0,82
24s Düşük/24s Yüksek
$1,02/$1,11
7g Düşük / 7g Yüksek
$1,02/$1,27
Ticaret Hacmi
$29.776.123,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#146
Piyasa Değeri
$473.165.085,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,06293
Tüm Zamanların
En Yükseği
$4,74 -%77,91
31 Mar 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,070397 %1.388,04
19 Eki 2023 (8 ay)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow