Crypto coin

Synapse (SYN)

FİYAT 0,44 USD

%24S -%7,66

loading

Synapse (SYN) Satın Al

Synapse (SYN) Coin Satın Al

Synapse ya da diğer adıyla SYN token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "SYN Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Synapse tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Synapse (SYN) Nedir?

Synapse (SYN), merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüdür ve finansal verilere erişim sağlar. SYN tokeni, Synapse protokolünde kullanılan ve çeşitli işlevler için kullanılan bir kripto para birimidir. Synapse, kullanıcıların finansal verilere erişimini ve bunları kullanmalarını sağlayarak finansal karar alma süreçlerini kolaylaştırır.

Synapse (SYN) Özellikleri

Finansal Veri Erişimi: Synapse, merkezi olmayan bir finansal veri platformudur ve kullanıcıların farklı finansal verilere erişimini sağlar. Kullanıcılar, SYN tokeni kullanarak çeşitli finansal verilere erişebilir ve bunları analiz edebilirler.

DeFi Protokolü: SYN tokeni, Synapse'in DeFi protokolünde kullanılan ve protokolün işleyişini sağlayan bir kripto para birimidir. Kullanıcılar, SYN tokeni ile Synapse protokolündeki çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirler.

Kullanıcı Katılımı: Synapse, kullanıcıların finansal verilere katılımını teşvik eder ve kullanıcıların finansal verilere erişimini demokratikleştirir. SYN tokeni, kullanıcıların platformda aktif bir rol oynamasına olanak tanır.

SYY Token: SYN, Synapse platformunun yerel tokenidir ve çeşitli işlevler için kullanılır. Kullanıcılar, SYN tokenlerini finansal verilere erişim sağlamak, DeFi işlemleri gerçekleştirmek ve platformun yönetimine katkıda bulunmak için kullanabilirler.

Synapse (SYN) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

SYN coin satın almak için, alım-satım platformunda SYN bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra SYN alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki SYN seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Synapse tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda SYN tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

SYN Fiyat İstatistikleri

coingecko
Synapse Fiyatı
$0,44
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow