Crypto coin

Celestia (TIA)

FİYAT 7,89 USD

%24S -%3,76

loading

Celestia (TIA) Satın Al

Celestia (TIA) Coin Satın Al

Celestia ya da diğer adıyla TIA token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "TIA Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Celestia tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Celestia (TIA) Nedir?

Celestia, kullanıcı sayısıyla güvenli bir şekilde ölçeklenen modüler bir veri erişilebilirlik (DA) ağıdır ve kendi blockchain'lerini başlatmayı herkes için kolay hale getirir. Rollups ve L2'ler, işlem verilerini yayınlamak ve indirmek için Celestia'yı bir ağ olarak kullanır. Onlar için, Celestia, hafif bir düğümle kolayca doğrulanabilen yüksek kapasiteli DA sağlar. Ve blockchain yığını modüler hale getirilerek, herkes bir doğrulayıcı setine ihtiyaç duymadan kendi blockchain'ini başlatabilir.

Modüler Blockchain ve Celestia

Modüler blockchain, farklı bileşenleri bir araya getirerek esnek ve ölçeklenebilir blockchain çözümleri oluşturmayı amaçlayan bir yaklaşımdır. Bu tür bir blockchain yapısı, farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulur ve ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir.

Celestia, modüler bir blockchain platformudur. Ethereum tabanlı olarak geliştirilmiş olan Celestia, modüler bir yapıya sahiptir. Bu, geliştiricilere ve kullanıcılara, farklı bileşenleri bir araya getirerek özelleştirilmiş çözümler oluşturma esnekliği sunar. Celestia'nın modüler yapısı, farklı endüstrilerden gelen farklı gereksinimlere uyum sağlamak ve çeşitli uygulama senaryolarına hızlıca adapte olabilmek için ideal bir çerçeve sunar.

Celestia (TIA) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

TIA coin satın almak için, alım-satım platformunda TIA bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra TIA alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki TIA seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Celestia tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda TIA tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

TIA Fiyat İstatistikleri

coingecko
Celestia Fiyatı
$7,89
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow