Crypto coin

Tellor Tributes (TRB)

FİYAT 71,66 USD

%24S -%1,63

loading

Tellor Tributes (TRB) Satın Al

Tellor Tributes (TRB) Coin Satın Al

Tellor Tributes ya da diğer adıyla TRB token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "TRB Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Tellor Tributes tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Tellor Tributes (TRB) Nedir?

Tellor Tributes (TRB), merkezi olmayan bir Oracle ağı olan Tellor tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. TRB tokeni, blockchain tabanlı uygulamalara dış verileri sağlama amacıyla kullanılan bir ödül mekanizmasıdır. Tellor, blockchain ağlarına güvenilir ve doğrulanabilir dış verileri sağlamak için TRB tokeni üzerine inşa edilmiş bir platform sunar.

Tellor Tributes (TRB) Özellikleri

Oracle Ağı: Tellor Tributes (TRB), merkezi olmayan bir Oracle ağı olan Tellor'un yerel kripto para birimidir. TRB, blockchain tabanlı uygulamalara dış verileri sağlama sürecinde kullanılır.

Dış Veri Sağlama: Tellor, blockchain ağlarına güvenilir ve doğrulanabilir dış verileri sağlamak için bir platform sağlar. TRB tokeni, bu dış veri sağlama sürecinde bir ödül mekanizması olarak kullanılır.

Değer Deposu: Tellor ağı, TRB tokenlerinin blok zinciri üzerinde değerli verilerin sağlanmasını teşvik etmek amacıyla kullanıcılarına ödül olarak dağıtır. Bu, ağın güvenilirliğini ve etkinliğini artırır.

Topluluk Yönetimi: Tellor topluluğu, ağın yönetimine ve gelişimine katkıda bulunur. Topluluk üyeleri, ağın yönünü belirlemek ve önemli kararlar almak için oy kullanabilirler.

Tellor Tributes (TRB) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

TRB coin satın almak için, alım-satım platformunda TRB bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra TRB alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki TRB seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Tellor Tributes tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda TRB tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

TRB Fiyat İstatistikleri

coingecko
Tellor Tributes Fiyatı
$71,66
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow