Crypto coin

TrueFi (TRU)

FİYAT 0,12 USD

%24S -%9,32

loading

TrueFi (TRU) Satın Al

TrueFi (TRU) Coin Satın Al

TrueFi ya da diğer adıyla TRU token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "TRU Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda TrueFi tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

TrueFi (TRU) Nedir?

TrueFi (TRU), merkezi olmayan bir kredi platformu olan TrueFi tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. TRU tokeni, TrueFi platformunda kullanılan ve kullanıcıların kredi verme ve borç alma işlemlerini gerçekleştirmek için kullandığı bir araçtır. TrueFi, blockchain tabanlı kredi platformuyla şeffaflık, güvenlik ve etkinlik sağlar.

TrueFi (TRU) Özellikleri

Merkezi Olmayan Kredi Platformu: TrueFi, merkezi olmayan bir kredi platformudur ve TRU tokeni bu platformun yerel kripto para birimidir. Kullanıcılar, TRU tokeni aracılığıyla kredi verme ve borç alma işlemlerini gerçekleştirirler.

Blockchain Tabanlı: TrueFi platformu, blockchain teknolojisini kullanarak kredi işlemlerini gerçekleştirir. Bu, işlemlerin şeffaf, güvenli ve etkin bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Kredi Verme ve Borç Alma: TRU tokeni, kullanıcıların kredi verme ve borç alma işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılan bir araçtır. Kullanıcılar, TRU tokeni aracılığıyla platformda kredi alabilir veya kredi vererek faiz kazanabilirler.

Değer Deposu: TrueFi platformu, TRU tokenlerinin platformda değerli bir rol oynamasını sağlar. Kullanıcılar, TRU tokenlerini borç alma ve borç verme işlemlerinde kullanarak platformda faiz kazanabilirler.

TrueFi (TRU) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

TRU coin satın almak için, alım-satım platformunda TRU bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra TRU alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki TRU seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız TrueFi tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda TRU tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsitetruefi.io
communityToplulukTwitter

TRU Fiyat İstatistikleri

coingecko
TrueFi Fiyatı
$0,12
24s Düşük/24s Yüksek
$0,06/$0,06
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,06/$0,07
Ticaret Hacmi
$3.282.258,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#548
Piyasa Değeri
$64.286.630,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,051057
Tüm Zamanların
En Yükseği
$1,0169999 -%94,24
12 Ağu 2021 (neredeyse 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0263833 %122,11
23 Ara 2022 (1 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow