Crypto coin

TrueUSD (TUSD)

FİYAT 1,00 USD

%24S -%0,05

loading

TrueUSD (TUSD) Satın Al

TrueUSD (TUSD) Coin Satın Al

TrueUSD ya da diğer adıyla TUSD token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "TUSD Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda TrueUSD tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

TrueUSD (TUSD) Nedir?

TrueUSD (TUSD), gerçek dünya değeri ile desteklenen bir stabilcoin'dir. TUSD, fiat para birimleri ile 1'e 1 oranında bağlantılıdır. Bu nedenle, her bir TrueUSD tokeni, gerçek dünya varlıkları ile desteklenmiş ve güvence altına alınmıştır. TrueUSD, kripto para birimi dünyasında güvenilirlik ve istikrar arayan kullanıcılar için ideal bir seçenektir.

TrueUSD (TUSD) Özellikleri

Gerçek Dünya Değeri ile Desteklenmiş: TrueUSD, fiat para birimleri ile 1'e 1 oranında bağlantılıdır. Her bir TrueUSD tokeni, gerçek dünya varlıkları ile desteklenmiş ve güvence altına alınmıştır.

Stabilcoin: TrueUSD, istikrarlı bir kripto para birimidir. Diğer kripto para birimlerine kıyasla fiyatı daha az oynaklık gösterir.

Güvenilirlik: TrueUSD, gerçek dünya varlıkları ile desteklendiği için güvenilirlik sağlar. Kullanıcılar, TrueUSD tokenlerinin her birinin gerçek dünya değeri ile desteklendiğinden emin olabilirler.

Hızlı ve Düşük Maliyetli İşlemler: TrueUSD tokenleri, blockchain tabanlı olduğu için hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde transfer edilebilir.

TrueUSD (TUSD) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

TUSD coin satın almak için, alım-satım platformunda TUSD bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra TUSD alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki TUSD seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız TrueUSD tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda TUSD tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

TUSD Fiyat İstatistikleri

coingecko
TrueUSD Fiyatı
$1,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow