Crypto coin

Uniswap (UNI)

FİYAT 7,99 USD

%24S -%0,34

loading

Uniswap (UNI) Satın Al

UniSwap (UNI) Coin Satın Al

UniSwap ya da diğer adıyla UNI token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "UNI Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda UniSwap tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

UniSwap (UNI) Nedir?

UniSwap (UNI), merkezi olmayan bir likidite protokolüdür ve kullanıcılar arasında Ethereum tabanlı ERC-20 tokenlerinin takas edilmesini sağlar. UNI tokeni, UniSwap protokolünün yerel kripto para birimi olarak kullanılır ve platformdaki işlemler için temel bir değer birimi olarak hizmet verir.

UniSwap (UNI) Özellikleri

Merkezi Olmayan Likidite: UniSwap, merkezi bir borsaya gerek kalmadan kullanıcıların varlık değişimini gerçekleştirmesine olanak tanır. Kullanıcılar, likidite sağlayarak ve takas yaparak platformda yer alabilirler.

Eşleştirme ve Takas: UniSwap, kullanıcıların varlık değişimini gerçekleştirmek için otomatik eşleştirme ve takas mekanizmalarını kullanır. Bu, hızlı ve verimli işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlar.

Liquidity Pools (Likidite Havuzları): UniSwap, likidite sağlayıcılarının varlıklarını likidite havuzlarına ekleyerek işlem ücretlerinden pay almasını sağlar. Bu, kullanıcıların varlıklarını kullanarak pasif gelir elde etmelerine olanak tanır.

Governance (Yönetişim): UniSwap protokolü, topluluk tarafından yönetilen bir modelle işler. UNI token sahipleri, platformun yönetişimi ve gelişimi üzerinde oy kullanarak katkıda bulunabilirler.

UniSwap (UNI) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

UNI coin satın almak için, alım-satım platformunda UNI bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra UNI alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki UNI seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız UniSwap tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda UNI tokenlarınızı sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

UNI Fiyat İstatistikleri

coingecko
Uniswap Fiyatı
$7,99
24s Düşük/24s Yüksek
$7,09/$7,53
7g Düşük / 7g Yüksek
$6,88/$7,89
Ticaret Hacmi
$122.886.050,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#20
Piyasa Değeri
$5.547.380.418,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,022152
Tüm Zamanların
En Yükseği
$44,92 -%83,61
03 May 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$1,03 %614,55
17 Eyl 2020 (neredeyse 4 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow