Crypto coin

TetherUS (USDT)

FİYAT 1,00 USD

%24S -%0,10

loading

TetherUS (USDT) Satın Al

Tether (USDT) Coin Satın Al

Tether ya da diğer adıyla USDT token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "USDT Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Tether tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Tether (USDT) Nedir?

Tether (USDT), merkezi bir stabilcoin'dir ve her bir USDT tokeni, 1 Amerikan Doları'na sabitlenmiş bir değere sahiptir. USDT, kripto para piyasasında dolaşım için fiat para birimleri ile kolayca alım satım yapılmasını sağlar.

Tether (USDT) Özellikleri

Dolar Karşılığı Sabit Değer: Her bir USDT tokeni, 1 Amerikan Doları'na sabitlenmiş bir değere sahiptir. Bu, kullanıcıların kripto para piyasasında dalgalanan fiyatlarla uğraşmadan stabil bir varlık kullanmasına olanak tanır.

Hızlı ve Düşük Maliyetli İşlemler: Tether (USDT) ile yapılan işlemler, diğer kripto paralar gibi hızlı ve düşük maliyetlidir. Bu, hızlı para transferleri için ideal bir seçenek sunar.

Merkezi Olmayan ve Güvenilir: Tether (USDT), merkezi bir stabilcoin olarak güvenilirlik ve şeffaflık sağlar. Her USDT tokeni, uygun miktarda Amerikan Doları tarafından desteklenir ve düzenli olarak denetlenir.

Kolayca Erişilebilir: Tether (USDT), birçok kripto para borsası ve platformunda mevcuttur. Bu da kullanıcıların USDT'yi kolayca satın almasını, saklamasını ve kullanmasını sağlar.

Tether (USDT) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

USDT coin satın almak için, alım-satım platformunda USDT bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra USDT alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki USDT seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Tether tokenlerini satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda USDT'leri sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsitetether.to
communityToplulukTwitter

USDT Fiyat İstatistikleri

coingecko
TetherUS Fiyatı
$1,00
24s Düşük/24s Yüksek
$1,00/$1,00
7g Düşük / 7g Yüksek
$1,00/$1,00
Ticaret Hacmi
$55.087.652.217,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#3
Piyasa Değeri
$97.802.854.292,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,563252
Tüm Zamanların
En Yükseği
$1,32 -%24,39
24 Tem 2018 (neredeyse 6 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,5725209 %74,74
02 Mar 2015 (9 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow