Crypto coin

VeChain (VET)

FİYAT 0,03 USD

%24S -%2,60

loading

VeChain (VET) Satın Al

VeChain (VET) Nedir?

VeChain (VET), tedarik zinciri ve işletme yönetimi için blokzincir tabanlı bir platform ve kripto para birimidir. VET tokeni, ürünlerin izlenmesi, güvenilirlik sağlama, tedarik zinciri yönetimi ve diğer endüstriyel uygulamalar için kullanılır.

VeChain (VET) Özellikleri

Tedarik Zinciri İzleme: VeChain, ürünlerin tedarik zinciri boyunca izlenmesini ve belirlenmiş parametrelerle uyumluluk sağlanmasını sağlar. Bu, ürünlerin sahteciliğe karşı korunmasına ve kalite kontrolünün artırılmasına yardımcı olur.

İşletme Yönetimi: VET tokeni, işletmelerin tedarik zinciri yönetimi, envanter takibi, lojistik planlama ve diğer operasyonel süreçlerde blokzincir teknolojisinden yararlanmasına olanak tanır.

Akıllı Kontratlar: VeChain platformu, akıllı kontratlar kullanarak tedarik zinciri işlemlerini otomatikleştirir ve güvenli bir şekilde yönetir. Bu, işlem maliyetlerini düşürür ve verimliliği artırır.

Çoklu Endüstri Kullanımı: VET tokeni, gıda ve içecek, perakende, otomotiv, sağlık, lojistik ve diğer birçok endüstride kullanılabilir. Bu, çeşitli sektörlerde blokzincirin faydalarından yararlanma imkanı sunar.

VeChain (VET) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

VET coin satın almak için, alım-satım platformunda VET bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra VET alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki VET seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız VeChain tokenlerini satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda VET'leri sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

VET Fiyat İstatistikleri

coingecko
VeChain Fiyatı
$0,03
24s Düşük/24s Yüksek
$0,04/$0,04
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,04/$0,05
Ticaret Hacmi
$88.621.739,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#37
Piyasa Değeri
$3.084.246.598,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,028734
Tüm Zamanların
En Yükseği
$0,280991 -%84,89
19 Nis 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0019171 %2.114,66
13 Mar 2020 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow