Crypto coin

Wanchain (WAN)

FİYAT 0,18 USD

%24S -%1,34

loading

Wanchain (WAN) Satın Al

Wanchain (WAN) Coin Satın Al

Wanchain ya da diğer adıyla WAN token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "WAN Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Wanchain tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Wanchain (WAN) Nedir?

Wanchain (WAN), farklı blokzincirler arasında varlık transferi ve veri alışverişi için merkezi olmayan bir köprü olarak hizmet veren bir blokzincir platformudur. WAN tokeni, Wanchain ağı üzerinde kullanılan ve çeşitli işlevleri yerine getirmek için kullanılan bir kripto para birimidir.

Wanchain (WAN) Özellikleri

Çapraz Zincir Varlık Transferi: Wanchain, farklı blokzincirler arasında varlık transferi yapmayı mümkün kılan bir köprü görevi görür. Bu sayede farklı blokzincirler arasında varlık transferi yapmak ve veri alışverişi yapmak mümkün hale gelir.

Veri Alışverişi: Wanchain, farklı blokzincirler arasında veri alışverişi yapmayı sağlar. Bu, çeşitli blokzincir uygulamalarının birbiriyle iletişim kurmasını ve veri paylaşımını sağlar.

Merkezi Olmayan Finans (DeFi): Wanchain, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları için bir platform sağlar. WAN tokeni, DeFi protokolleri üzerinde kullanılarak kredi verme, borç alma, likidite sağlama gibi işlemlerde kullanılabilir.

İşlem Hızı ve Düşük Ücretler: Wanchain, hızlı işlem onayı ve düşük işlem ücretleri sunar. Bu, kullanıcıların varlık transferi ve diğer işlemleri hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirmesini sağlar.

Wanchain (WAN) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

WAN coin satın almak için, alım-satım platformunda WAN bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra WAN alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki WAN seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Wanchain tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda WAN'ları sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

WAN Fiyat İstatistikleri

coingecko
Wanchain Fiyatı
$0,18
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow