Crypto coin

WAX (WAXP)

FİYAT 0,04 USD

%24S -%0,64

loading

WAX (WAXP) Satın Al

WAX (WAXP) Coin Satın Al

WAX ya da diğer adıyla WAXP token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "WAXP Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda WAX tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

WAX (WAXP) Nedir?

WAX (Worldwide Asset eXchange), merkezi olmayan bir ticaret platformu olan ve sanal varlıkların alım satımını kolaylaştıran bir blokzincir protokolüdür. WAX tokeni, WAX platformunda kullanılan ve alıcılar ile satıcılar arasında varlık transferini ve ticareti kolaylaştırmak için tasarlanmış bir kripto para birimidir.

WAX (WAXP) Özellikleri

Sanal Varlık Ticareti: WAX, dijital varlıkların alım satımını kolaylaştırır. Kullanıcılar, platform üzerinde çeşitli dijital varlıkları alıp satabilir ve ticaret yapabilirler.

Oyun ve Eğlence Sektörü Odaklı: WAX platformu, özellikle oyun ve eğlence sektöründe faaliyet gösteren sanal varlık ticaretini destekler. Kullanıcılar, oyun içi eşyaları ve diğer dijital varlıkları WAX platformunda alıp satabilirler.

Değişim ve İşlem Kolaylığı: WAX, kullanıcıların dijital varlıkları kolayca alıp satmasını sağlar. Kullanıcılar, platform üzerinde hızlı ve güvenli bir şekilde işlem yapabilirler.

Merkezi Olmayan Pazar Yeri: WAX, merkezi olmayan bir pazar yeri olarak hizmet verir. Bu, kullanıcıların merkezi olmayan bir ortamda varlık ticareti yapmalarını sağlar.

WAX (WAXP) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

WAX coin satın almak için, alım-satım platformunda WAXP bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra WAXP alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki WAXP seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız WAX tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda WAXP'ları sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

WAXP Fiyat İstatistikleri

coingecko
WAX Fiyatı
$0,04
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow