Crypto coin

Wrapped Bitcoin (WBTC)

FİYAT 57.870,00 USD

%24S -%0,44

loading

Wrapped Bitcoin (WBTC) Satın Al

Wrapped Bitcoin (WBTC) Coin Satın Al

Wrapped Bitcoin ya da diğer adıyla WBTC token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "WBTC Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Wrapped Bitcoin tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Wrapped Bitcoin (WBTC) Nedir?

Wrapped Bitcoin (WBTC), Ethereum blokzinciri üzerindeki ERC-20 token standardını kullanan ve Bitcoin'in fiyatını Ethereum ağına yansıtan bir token türüdür. WBTC, kullanıcıların Bitcoin varlıklarını Ethereum platformunda kullanmalarını sağlar ve bu şekilde DeFi (merkezi olmayan finans) uygulamalarından faydalanmalarına imkan tanır.

Wrapped Bitcoin (WBTC) Özellikleri

Ethereum Tabanlı Varlık: WBTC, Ethereum blokzinciri üzerinde çalışan bir ERC-20 tokenidir ve Bitcoin'in değerini Ethereum ağına yansıtır. Bu, Bitcoin varlıklarının Ethereum ağında kullanılabilmesini sağlar.

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) Uygulamaları İçin Kullanım: WBTC, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarında Bitcoin varlıklarının kullanılmasını sağlar. Kullanıcılar, WBTC'yi kullanarak DeFi platformlarında kredi alabilir, borç verebilir, likidite sağlayabilir ve diğer finansal işlemleri gerçekleştirebilirler.

İşlem Hızı ve Düşük Ücretler: WBTC işlemleri, Ethereum blokzinciri üzerinde gerçekleştirildiği için hızlı ve düşük maliyetlidir. Bu, kullanıcıların Bitcoin varlıklarını Ethereum ağı üzerinde kolayca yönetmelerini sağlar.

Merkezi Olmayan Varlık Transferi: WBTC, merkezi olmayan bir şekilde transfer edilebilir. Kullanıcılar, Bitcoin varlıklarını WBTC'ye dönüştürerek, Ethereum ağı üzerinde hızlı ve güvenli bir şekilde transfer edebilirler.

Wrapped Bitcoin (WBTC) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

WBTC coin satın almak için, alım-satım platformunda WBTC bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra WBTC alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki WBTC seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Wrapped Bitcoin tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda WBTC'leri sahip olduğunuz bir Web3 cüzdanına çekebilirsiniz.

WBTC Fiyat İstatistikleri

coingecko
Wrapped Bitcoin Fiyatı
$57.870,00
24s Düşük/24s Yüksek
$50.709,00/$52.257,00
7g Düşük / 7g Yüksek
$50.781,16/$52.801,43
Ticaret Hacmi
$292.001.762,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#16
Piyasa Değeri
$8.072.253.572,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,036174
Tüm Zamanların
En Yükseği
$70.643,00 -%27,14
10 Kas 2021 (2 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$3.139,17 %1.539,73
02 Nis 2019 (5 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow