Crypto coin

Dog Wif Hat (WIF)

FİYAT 1,58 USD

%24S -%4,25

loading

Dog Wif Hat (WIF) Satın Al

Dog Wif Hat (WIF) Coin Satın Al

Dog Wif Hat ya da diğer adıyla WIF token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "WIF Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Dog Wif Hat tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Dog Wif Hat (WIF) Nedir?

Dog Wif Hat (WIF), merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesi olan "Dog Wif Hat" tarafından geliştirilen bir kripto para birimidir. WIF tokeni, DeFi ekosisteminde çeşitli finansal işlemleri gerçekleştirmek için kullanılan ve aynı zamanda platformun yönetimine katkıda bulunan bir token türüdür.

Dog Wif Hat (WIF) Özellikleri

DeFi (Merkezi Olmayan Finans) Odaklı: WIF tokeni, merkezi olmayan finans (DeFi) alanında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcılar, WIF tokeni aracılığıyla çeşitli DeFi uygulamalarında kredi alabilir, likidite sağlayabilir ve diğer finansal işlemleri gerçekleştirebilirler.

Yönetişim Katılımı: WIF token sahipleri, platformun yönetimine katkıda bulunabilirler. Token sahipleri, platformda yapılacak değişiklikler hakkında oy kullanabilir ve projenin geleceği üzerinde etkili olabilirler.

Çeşitli Finansal İşlemler: WIF tokeni, DeFi ekosisteminde çeşitli finansal işlemleri gerçekleştirmek için kullanılabilir. Kredi alma, borç verme, likidite sağlama ve diğer finansal işlemler, WIF tokeni aracılığıyla yapılabilir.

Ethereum Tabanlı: WIF tokeni, Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 token standardını kullanır. Bu sayede Ethereum tabanlı cüzdanlar ve borsalar aracılığıyla kolayca depolanabilir ve işlem görebilir.

Dog Wif Hat (WIF) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

WIF coin satın almak için, alım-satım platformunda WIF bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra WIF alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki WIF seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Dog Wif Hat tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda WIF'leri sahip olduğunuz bir Ethereum cüzdanına çekebilirsiniz.

WIF Fiyat İstatistikleri

coingecko
Dog Wif Hat Fiyatı
$1,58
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow