Crypto coin

WINkLink (WIN)

FİYAT 0,00 USD

%24S -%1,63

loading

WINkLink (WIN) Satın Al

WINkLink (WIN) Coin Satın Al

WINkLink ya da diğer adıyla WIN token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "WIN Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda WINkLink tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

WINkLink (WIN) Nedir?

WINkLink (WIN), merkezi olmayan bir oyun ve eğlence platformu olan WINk'in yerel kripto para birimidir. WINkLink tokeni, platformun çeşitli oyunlarında ve uygulamalarında kullanılan ve aynı zamanda platformun ekonomisini destekleyen bir token türüdür.

WINkLink (WIN) Özellikleri

Oyun ve Eğlence Odaklı: WINkLink tokeni, WINk platformunda oyun ve eğlence amaçlı kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcılar, WINkLink tokeni aracılığıyla çeşitli oyunlarda bahis yapabilir, ödüller kazanabilir ve diğer oyun içi işlemleri gerçekleştirebilirler.

Oyun İçi Ekonomi: WINkLink tokeni, WINk platformunun oyun içi ekonomisini desteklemek için kullanılır. Oyuncular, tokeni kullanarak çeşitli oyun içi özelliklere erişebilir ve platformdaki ekonomik faaliyetlere katkıda bulunabilirler.

Kullanıcı Katılımı ve Yönetişim: WINkLink token sahipleri, platformun yönetimine katılarak gelecekteki gelişmeler üzerinde söz sahibi olabilirler. Platformun gelişimine katkıda bulunan kullanıcılar, WINkLink tokenlerini kullanarak platformun geleceği hakkında kararlar alabilirler.

Ethereum Tabanlı: WINkLink tokeni, Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 token standardını kullanır. Bu sayede Ethereum tabanlı cüzdanlar ve borsalar aracılığıyla kolayca depolanabilir ve işlem görebilir.

WINkLink (WIN) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

WIN coin satın almak için, alım-satım platformunda WIN bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra WIN alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki WIN seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız WINkLink tokenlarını satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda WIN'leri sahip olduğunuz bir Ethereum cüzdanına çekebilirsiniz.

WIN Fiyat İstatistikleri

coingecko
WINkLink Fiyatı
$0,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow