Crypto coin

Wing Token (WING)

FİYAT 4,95 USD

%24S -%2,06

loading

Wing Token (WING) Satın Al

Wing Token (WING) Coin Satın Al

Wing Token ya da diğer adıyla WING token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "WING Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Wing Tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Wing Token (WING) Nedir?

Wing Token (WING), merkezi olmayan finans (DeFi) projelerine ve platformlarına yönelik bir kredi yönetim protokolüdür. WING tokeni, Wing Finance platformunun yerel kripto para birimidir ve DeFi kullanıcılarına çeşitli kredi hizmetleri sunar.

Wing Token (WING) Özellikleri

Kredi Yönetim Protokolü: WING tokeni, merkezi olmayan finans (DeFi) projeleri ve platformlarına yönelik bir kredi yönetim protokolüdür. Kullanıcılar, WING tokenini kullanarak çeşitli kredi hizmetlerine erişebilirler.

Kredi Kollateralı: Wing Finance platformu, kredi hizmetleri için kollateral olarak çeşitli kripto varlıkları kabul eder. Kullanıcılar, kripto varlıklarını kollateral olarak kullanarak WING tokeni karşılığında kredi alabilirler.

Kullanıcı Katılımı ve Yönetişim: WING token sahipleri, Wing Finance platformunun yönetimine katılarak gelecekteki gelişmeler üzerinde söz sahibi olabilirler. Platformun gelişimine katkıda bulunan kullanıcılar, WING tokenlerini kullanarak platformun yönetişimine katılabilirler.

Ethereum Tabanlı: WING tokeni, Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 token standardını kullanır. Bu sayede Ethereum tabanlı cüzdanlar ve borsalar aracılığıyla kolayca depolanabilir ve işlem görebilir.

Wing Token (WING) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

WING coin satın almak için, alım-satım platformunda WING bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra WING alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki WING seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Wing Tokenlerini satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda WING'leri sahip olduğunuz bir Ethereum cüzdanına çekebilirsiniz.

WING Fiyat İstatistikleri

coingecko
Wing Token Fiyatı
$4,95
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow