Crypto coin

eCash (XEC)

FİYAT 0,00 USD

%24S -%3,26

loading

eCash (XEC) Satın Al

eCash (XEC) Coin Satın Al

eCash ya da diğer adıyla XEC token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "XEC Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda eCash tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

eCash (XEC) Nedir?

eCash (XEC), merkezi olmayan dijital para birimi eCash'in tokenleştirilmiş formudur. XEC tokeni, eCash ağında kullanılan ve hızlı, güvenli ve düşük maliyetli ödeme işlemleri yapmak için tasarlanmıştır.

eCash (XEC) Özellikleri

Merkezi Olmayan Dijital Para Birimi: eCash, merkezi olmayan bir dijital para birimidir. XEC tokeni, eCash ağının işleyişini destekler ve dijital ödemelerin gerçekleştirilmesini sağlar.

Hızlı ve Güvenli İşlemler: eCash, ödemelerin hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. XEC tokeni kullanılarak yapılan işlemler, eCash ağı üzerinde anında ve güvenli bir şekilde işlenir.

Düşük İşlem Maliyetleri: eCash, düşük işlem maliyetleri ile dikkat çeker. XEC tokeni kullanılarak yapılan ödemeler, geleneksel finansal sistemlere kıyasla daha düşük maliyetlerle gerçekleştirilir.

Kullanıcı Mahremiyeti: eCash, kullanıcıların mahremiyetini korumak için çeşitli gizlilik özellikleri sunar. XEC tokeni ile yapılan işlemler, kullanıcıların kimliklerini gizli tutar ve ödemelerin izlenmesini zorlaştırır.

eCash (XEC) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

XEC coin satın almak için, alım-satım platformunda XEC bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra XEC alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki XEC seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız eCash tokenlerini satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda XEC'leri sahip olduğunuz bir eCash cüzdanına çekebilirsiniz.

XEC Fiyat İstatistikleri

coingecko
eCash Fiyatı
$0,00
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow