Crypto coin

Stellar Lumens (XLM)

FİYAT 0,09 USD

%24S +%1,81

loading

Stellar Lumens (XLM) Satın Al

Stellar Lumens (XLM) Coin Satın Al

Stellar Lumens ya da diğer adıyla XLM token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "XLM Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Stellar Lumens tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Stellar Lumens (XLM) Nedir?

Stellar Lumens (XLM), Stellar ağı üzerinde kullanılan yerel kripto para birimidir. XLM tokeni, düşük maliyetli ve hızlı işlem imkanı sunan bir ödeme protokolü olarak Stellar ağı üzerinde kullanılır.

Stellar Lumens (XLM) Özellikleri

Hızlı İşlemler: Stellar Lumens, hızlı işlem onay süreleriyle dikkat çeker. XLM tokeni ile gerçekleştirilen işlemler, genellikle birkaç saniye içinde tamamlanır.

Düşük İşlem Maliyetleri: Stellar Lumens, düşük işlem maliyetleriyle öne çıkar. XLM tokeni kullanılarak yapılan transferler, geleneksel banka transferlerine kıyasla daha ekonomik ve verimlidir.

Küresel Erişim: Stellar ağı, dünya genelinde herkesin erişebileceği bir yapıya sahiptir. Bu sayede XLM tokeni ile yapılan ödemeler, coğrafi sınırlamalara tabi olmaksızın kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Kurumsal İşbirlikleri: Stellar Lumens, birçok kurumsal işbirliği ve ortaklıkla desteklenmektedir. Bu durum, XLM tokeninin daha geniş bir kullanıcı tabanına ve işlem hacmine sahip olmasını sağlar.

Stellar Lumens (XLM) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

XLM coin satın almak için, alım-satım platformunda XLM bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra XLM alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki XLM seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Stellar Lumens tokenlerini satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda XLM'leri sahip olduğunuz bir Stellar cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

XLM Fiyat İstatistikleri

coingecko
Stellar Lumens Fiyatı
$0,09
24s Düşük/24s Yüksek
$0,11/$0,12
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,11/$0,12
Ticaret Hacmi
$88.861.103,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#36
Piyasa Değeri
$3.259.382.481,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,027263
Tüm Zamanların
En Yükseği
$0,875563 -%86,91
03 Oca 2018 (6 yıldan fazla)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0004761 %23.980,00
05 Mar 2015 (9 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow