Crypto coin

Nano (XNO)

FİYAT 0,81 USD

%24S -%0,40

loading

Nano (XNO) Satın Al

Nano (XNO) Coin Satın Al

Nano ya da diğer adıyla XNO token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "XNO Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Nano tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Nano (XNO) Nedir?

Nano (XNO), merkezi olmayan bir dijital para birimi olan Nano'nun tokenleştirilmiş formudur. Nano, blok zinciri teknolojisi kullanılarak tasarlanmış bir ödeme sistemidir. XNO tokeni, hızlı, ücretsiz ve çevre dostu ödemeler için tasarlanmıştır.

Nano (XNO) Özellikleri

Anında İşlemler: Nano, anında işlem onayları sunar. XNO tokeni ile gerçekleştirilen işlemler genellikle birkaç saniye içinde tamamlanır.

Ücretsiz İşlemler: Nano, işlem ücreti almaz. XNO tokeni kullanılarak yapılan transferlerde herhangi bir işlem ücreti ödenmez.

Çevre Dostu: Nano'nun işlem yapısı, diğer birçok kripto para birimine kıyasla oldukça çevre dostudur. XNO tokeni ile yapılan işlemler için gereken enerji miktarı oldukça düşüktür.

Ölçeklenebilirlik: Nano, ölçeklenebilir bir ödeme sistemidir. Blok zinciri üzerinde yapılan her işlem, ağın performansını artırmaz ve işlemlerin hızını etkilemez.

Nano (XNO) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

XNO coin satın almak için, alım-satım platformunda XNO bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra XNO alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki XNO seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Nano tokenlerini satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda XNO'leri sahip olduğunuz bir Nano cüzdanına çekebilirsiniz.

XNO Fiyat İstatistikleri

coingecko
Nano Fiyatı
$0,81
24s Düşük/24s Yüksek
-/-
7g Düşük / 7g Yüksek
-/-
Ticaret Hacmi
-
Piyasa Değeri Sıralaması
-
Piyasa Değeri
-
Hacim / Piyasa Değeri
-
Tüm Zamanların
En Yükseği
- 
-
Tüm Zamanların
En Düşüğü
- 
-
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow