Crypto coin

Tezos (XTZ)

FİYAT 0,76 USD

%24S -%0,20

loading

Tezos (XTZ) Satın Al

Tezos (XTZ) Coin Satın Al

Tezos ya da diğer adıyla XTZ token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "XTZ Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Tezos tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Tezos (XTZ) Nedir?

Tezos (XTZ), kendi kendini değiştirebilen ve akıllı sözleşmelerin uygulanmasını sağlayan bir blok zinciri platformudur. Tezos ağı, topluluk katılımı ve oylama yoluyla protokolün geliştirilmesine izin verir. XTZ tokeni, Tezos ağında kullanılan ve ağdaki işlemleri yönetmek için kullanılan bir kripto para birimidir.

Tezos (XTZ) Özellikleri

Kendi Kendini Yönetme: Tezos, topluluk üyelerinin oylarıyla protokolün değişmesine izin veren bir sistem sunar. Bu, ağın güncel ve esnek kalmasını sağlar.

Akıllı Sözleşmeler: Tezos platformu, akıllı sözleşmeleri destekler. XTZ tokeni, bu akıllı sözleşmelerin uygulanmasını ve ağ üzerindeki diğer işlevleri yönetmek için kullanılır.

Güvenlik ve Güvenilirlik: Tezos, güvenli ve güvenilir bir blok zinciri altyapısı sunar. Ağın kendi kendini düzenleyebilme özelliği ve katılımcılar arasındaki oylama mekanizması, ağın güvenliğini ve sağlamlığını artırır.

Yüksek Performans: Tezos ağı, yüksek performanslı işlem işleme kapasitesine sahiptir. XTZ tokeni ile gerçekleştirilen işlemler genellikle hızlı ve verimlidir.

Tezos (XTZ) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

XTZ coin satın almak için, alım-satım platformunda XTZ bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra XTZ alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki XTZ seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Tezos tokenlerini satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda XTZ'leri sahip olduğunuz bir Tezos cüzdanına çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

XTZ Fiyat İstatistikleri

coingecko
Tezos Fiyatı
$0,76
24s Düşük/24s Yüksek
$1,05/$1,11
7g Düşük / 7g Yüksek
$1,04/$1,13
Ticaret Hacmi
$48.791.226,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#88
Piyasa Değeri
$972.242.263,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,050184
Tüm Zamanların
En Yükseği
$9,1199999 -%88,19
04 Eki 2021 (neredeyse 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,350476 %207,28
07 Ara 2018 (5 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow