Crypto coin

yearn.finance (YFI)

FİYAT 5.820,41 USD

%24S -%0,31

loading

yearn.finance (YFI) Satın Al

Yearn.finance (YFI) Coin Satın Al

Yearn.finance ya da diğer adıyla YFI token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "YFI Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Yearn.finance tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Yearn.finance (YFI) Nedir?

Yearn.finance (YFI), DeFi (Merkezi Olmayan Finans) ekosisteminin önemli bir parçası olan bir platform ve bir token olan YFI'nin adını taşır. YFI tokeni, likidite havuzlarına otomatik olarak yatırım yaparak en iyi getiriyi sağlamak için akıllı sözleşmeler ve algoritmalar kullanır.

Yearn.finance (YFI) Özellikleri

Otomatik Likidite Yönetimi: Yearn.finance, kullanıcıların kripto varlıklarını otomatik olarak likidite havuzlarına yönlendirerek en iyi getiriyi elde etmelerini sağlar. Bu, kullanıcıların sürekli olarak en iyi yatırım fırsatlarını yakalamalarına yardımcı olur.

Yüksek Getiri: YFI token sahipleri, likidite sağlayarak veya YFI tokenlerini staking yaparak platformda bulunan farklı stratejilere katkıda bulunabilir ve bu stratejilerden yüksek getiri elde edebilirler.

Yönetişim: YFI token sahipleri, platformun yönetimine katılabilir ve platformun geleceği hakkında kararlar alabilir. Bu, topluluk katılımını teşvik eder ve platformun gelişimine katkı sağlar.

Çeşitlilik: Yearn.finance platformu, farklı likidite havuzlarına ve yatırım stratejilerine erişim sağlar. Kullanıcılar, çeşitli varlıklara yatırım yaparak portföylerini çeşitlendirebilir ve risklerini dağıtabilirler.

Yearn.finance (YFI) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

YFI coin satın almak için, alım-satım platformunda YFI bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra YFI alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki YFI seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Yearn.finance tokenlerini satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda YFI'leri sahip olduğunuz bir Yearn.finance cüzdanına çekebilirsiniz.

communityWebsiteyearn.fi
communityToplulukTwitter

YFI Fiyat İstatistikleri

coingecko
yearn.finance Fiyatı
$5.820,41
24s Düşük/24s Yüksek
$7.215,41/$7.685,77
7g Düşük / 7g Yüksek
$7.243,13/$7.927,52
Ticaret Hacmi
$19.084.100,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#236
Piyasa Değeri
$247.222.653,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,077194
Tüm Zamanların
En Yükseği
$90.787,00 -%91,85
12 May 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$31,65 %23.287,68
18 Tem 2020 (neredeyse 4 yıl)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow