Crypto coin

Zilliqa (ZIL)

FİYAT 0,02 USD

%24S -%1,11

loading

Zilliqa (ZIL) Satın Al

Zilliqa (ZIL) Coin Satın Al

Zilliqa ya da diğer adıyla ZIL token alım satım işlemlerinizi Block Earner'da dakikalar içerisinde Türk Lirası ile gerçekleştirebilirsiniz. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra hesabınıza Türk lirası yatırarak Kripto Al/Sat sekmesinde "ZIL Al" butonuna tıklayın ve dilediğiniz miktarda Zilliqa tokeni alıp satın. Platformda minimum kripto alım satım limiti yalnızca 1 TL'dir.

Zilliqa (ZIL) Nedir?

Zilliqa (ZIL), yüksek performanslı ve güvenli bir blokzinciri platformudur. ZIL tokeni, platformda gerçekleştirilen işlemleri güvence altına almak ve ağ üzerindeki katılımcıları ödüllendirmek için kullanılır. Zilliqa, geliştiricilere ölçeklenebilir ve güvenli uygulamalar oluşturma fırsatı sunar.

Zilliqa (ZIL) Özellikleri

Ölçeklenebilirlik: Zilliqa, ölçeklenebilirlik sorunlarına çözüm sunar ve yüksek işlem hızlarıyla blokzinciri ağlarını destekler. Bu, platformun geniş çapta kullanılabilmesini sağlar.

Akıllı Kontratlar: Zilliqa, akıllı kontratlarla çalışan merkezi olmayan uygulamalar geliştirmek için kullanılır. Bu, çeşitli endüstriler için güvenilir ve etkili çözümler geliştirmeyi mümkün kılar.

Güvenlik: Zilliqa, güvenlik odaklı bir blokzinciri platformudur. ZIL tokeni, kullanıcıların güvenliğini ve varlıklarını korumak için güçlü güvenlik özelliklerini destekler.

Ödüllendirme: Zilliqa, ağdaki katılımcıları ödüllendiren bir sistem sunar. Kullanıcılar, ağa katkı sağladıkları için ZIL tokenleriyle ödüllendirilirler.

Zilliqa (ZIL) Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

ZIL coin satın almak için, alım-satım platformunda ZIL bulunan bir borsada hesap oluşturmanız gerekmektedir. Block Earner'da hesap oluşturup, kimlik doğrulama işlemlerinizi tamamladıktan sonra ZIL alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesabınızdan, Block Earner'ın anlaşmalı banka hesaplarına dilediğiniz miktarda Türk lirasını Havale, EFT ya da FAST işlem aracılığı ile aktardıktan sonra, Kripto Al/Sat sekmesindeki ZIL seçeneğine tıklayın. Satın almak istediğiniz miktarı girerek "Al" butonuna tıklayın. Satın aldığınız Zilliqa tokenlerini satmak için ise "Sat" butonuna tıklayıp istediğiniz miktarı girip satabilirsiniz. Aynı zamanda ZIL tokenlerini sahip olduğunuz bir cüzdana çekebilirsiniz.

communityToplulukTwitter

ZIL Fiyat İstatistikleri

coingecko
Zilliqa Fiyatı
$0,02
24s Düşük/24s Yüksek
$0,02/$0,02
7g Düşük / 7g Yüksek
$0,02/$0,02
Ticaret Hacmi
$23.339.852,00
Piyasa Değeri Sıralaması
#170
Piyasa Değeri
$403.161.040,00
Hacim / Piyasa Değeri
0,057892
Tüm Zamanların
En Yükseği
$0,255376 -%91,08
06 May 2021 (yaklaşık 3 yıl)
Tüm Zamanların
En Düşüğü
$0,0023961 %850,30
13 Mar 2020 (4 yıldan fazla)
earn yield

Dakikalar içerisinde Block Earner’lı olun

 • 1.

  Kimliğinizi doğrulayın

  Kayıt olun ve kimlik doğrulayın

 • 2.

  TL yatırın

  Nakit hesabınıza TL yatırın

 • 3.

  Finansal değer yaratın

  Önde gelen platformlara ve ürünlere erişin

Hesap OluşturArrow